5.0/6
Wspaniałe wczasy z bardzo dobrym jedzeniem . Do tego extra obsługa tak biura podróży rezydentki jak też całej hotelowej załogi. Szczerze polecam wszystkim chcącym odpocząć na wielkiej plaży hotelu OTRANT . W hotelu do dyspozycji darmowe leżaki jak i płatne łoża na plaży, darmowe łoża przy basenach hotelowych. Jedzenie w hotelu różnorodne i dla każdego włącznie z jedzonkiem dla vegetarian . Dla smakoszów ryb to raj ze względu na możliwość jedzonka co najmniej dwóch gatunków ryb dziennie. Dla mnie bosko bo uwielbiam rybki. Dla reszty osób nie chcących dań rybnych mnóstwo innych potraw i zmieniających się codziennie. Pokoje bardzo schludne czyste i dziennie przez obsługę hotelową sprzątane wraz z zmianą ręczników i chyba co drugi dzień pościeli. Dla palących info ,każdy pokój ma balkonik z krzesłami i popielniczką też sprzątaną codziennie tak jak i kosze na śmieci. Bar alkoholowy na plaży tak jak i w hotelu czynny do 23,00 . Alkohole to wódka , drinki hotelowe piwo do woli wino w trzech rodzajach do woli ale od 12,00 . Wszystkie alkohole o zmniejszonej ilości procentów . Chyba zrozumiałe dla wszystkich . Morze ciepłe jak zupa i płytkie jak Balaton , wspaniałe dla dzieci . Plaża okresowo sprzątana , leżaki zawsze poukładane i zawsze jest tam miejsce . Przy basenach to samo . Animatorzy w większości Francuscy . Polscy animatorzy też są ale raczej przy basenach. Do tego disko na plaży no i cała reszta . Byliśmy z żoną i odpoczęliśmy . Polecam . Ps*byli też tacy co byli nie zadowoleni* Ale ja tego komentować nie będę bo najważniejszy był wypoczynek .
Jacek, Piekary Śląskie - 16.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023
1/1 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Hotel przepiękny ,czysto ,jedzenie duży wybór.Najbardziej brakowało mi wody w butelkach oraz wody do picia w pokojach i czajnika .Drugim minusem były kieliszki do wina z plastiku .Obsługa sympatyczna ,łatwy kontakt rozmawiają po polsku .Baseny i plaża czysta .
Agnieszka Monika, 55-106 - 03.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Spędziliśmy w tym hotelu 2 tygodnie -bardzo udane wczasy ,opis wszystkich kategorii poniżej.Piekny kraj i lokalizacja hotelu znakomita.Zalętą tej destynacji krótki lot chociaż lot powrotny opóźniony o godzinę.Smart wings ok.Poza tym było super.Hvala vam.Pozdrav Janusz.
Janusz, Oswięcim - 24.07.2022
1/2 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Hotel położony W bardzo dobrym miejscu na długiej piaszczystej plaży.Zaskoczyło mnie bardzo duży obszar który zajmuje hotel ..Bardzo duża dbałość o gości ,wymiana ręczników odbywa się każdego dnia
Romuald, Szczecin - 28.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024
1/1 uznało opinię za pomocną