Opinie klientów o Mala Plaza

4.2 /6
86 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.4
Obsługa hotelowa
4.4
Plaża
4.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Roman, Orzechowo 11.08.2020

Czarnogóra Mała Plaża

Czarnogóra mnie i moją małżonkę zaczarowała, zjechaliśmy Bałkany. W Czarnogórze nam się bardzo podobało. Ukształtowanie terenu jest rewelacyjne, a widoki zapierają dech. Jeśli ktoś nie był nie ma się nad czym zastanawiać. Warto również wybrać hotel Mała Plaża. Jest centralnie połozony przy samym wejściu na plażę z szarym powulkanicznym żwirkiem. Sam obiekt jest mega kameralny z otwartymi tarasami. Warto poprosić o pokój z widokiem na morze. Zdecydowanie polecam. Czarnogóra nas przekonała do siebie. Na pewno tam wrócimy.

6.0/6

Anna, Zabierzów 10.08.2021

Super wakacje w Ulcinju!

Wspaniałe wakacje w niezwykłej Czarnogórze - piękne krajobrazy, miasta, ciepłe morze i smaczne jedzenie. Zdecydowanie polecam!!

6.0/6

Marek, Jaworzno 01.08.2021

Bardzo miła podróż

Hotel jest ok może nie jest to Hilton ale ma wszystko co trzeba bardzo dobre położenie z widokiem na zatokę i egzotyczny minaret z którego muezin wychwala swojego Allacha . To naprawdę jest fajne miejsce . Hotel jest ok i gdybym jeszcze raz jechał w tamte rejony to bez wątpienia wybrałbym ten hotel z którego można dojechać na Wielką Plażę lub iść na małą plaże znajdującą się tuż przy hotelu.

6.0/6

Sylwia Ch. 26.08.2022

SUPER

W hotelu MALA PLAŻA byliśmy w drugim tygodniu objazdówki Czarnogóry .Pobyt w tym hotelu zrekompensował nam trudy pierwszego tygodnia w hotelu MONTENEGRO ,tam był DRAMAT ! Natomiast hotel MALA PLAŻA ma cudowne widoki,cudowną obsługę ,pyszne domowe obiady (serwowane) .Pokoje w nowej części hotelu śliczne ,my mieliśmy z wyjściem na ogromny taras z niewielkim basenem. Najpierw dostaliśmy z mężem pokój bez okna ale po rozmowie z właścicielką został on zamieniony na śliczny z owym tarasem. POLECAM !
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem