Opinie klientów o Montenegro

3.9 /6
189 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.0
Obsługa hotelowa
4.0
Plaża
3.8
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.1
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
2.4
Wyżywienie
3.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sylwia, Trzcińsko-Zdrój 12.09.2021

Montenegro❤❤❤

Przepiękne widoki ,super wypoczynek👍👍👍

6.0/6

Gderka 18.09.2017

Hotel Montenegro - fantastyczna obsługa

Hotel Montenegro jest po niedawnym remoncie i jest świetnie przygotowany na przyjęcie gości. Nowe, czyściutkie mable - jeszcze pachnące nowością. Rewelacyjna łazienka i co bardzo ważne - nowoczesna, bardzo wydajna i sprawna klimatyzacja. Jednak wszystko przebiła obsługa. Ludzie prcujący w hotelu są niezwykle uprzejmi, grzeczni, pomocni i bardzo przyjacielsko nastawieni. Bez problemu można było porozumieć się z nimi po angielsku, a czasem nawet po polsku. Obsługa na wysokim, europejskim poziomie.

6.0/6

Weronika, Warszawa 29.07.2019

Jesteśmy zadowoleni

Hotel jak hotel ale ludzie Wspaniali. Nadzien dobry menadżer powitał nas rakiją imiejscowymi serami. Obsługa przy posiłkach mega zaangażowana. Polecam tym wszystkim którzy chcą skosztować dzikiej natury. Polecamy wypożyczenie auta i skorzystanie z komunikacji autobusowej aby pozwiedzać okolice.

6.0/6

Oksi 04.09.2022

Najlepsze wakacje

To były najlepsze wakacje w naszym życiu. Hotel był codziennie sprzątany i dostawaliśmy czyste świeże ręczniki. W pokoju znajdowały się wszystkie niezbędne rzeczy takie jak lodówka, suszarka, klimatyzacja i nawet sejf z którego nawet nie było sensu korzystać, ponieważ uczciwość personelu jest na najwyższym poziomie. Duży balkon to też była przyjemna niespodzianka. Byłam w wielu krajach, wielu hotelach i powiem że w tym hotelu jedzenie było najlepsze jakiekolwiek jadłam. Morze znajdowało się zaledwie 160 m, czyste, ciepłe i bardzo słone;). Niedaleko znajdują się inne miasta do których można dostać się autobusem lub statkiem. Chętnie korzystaliśmy z tych okazji bo morze i brzegi też warto zobaczyć ze statków.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem