Kategoria lokalna 4
4.5/6
Byłam w tym hotelu we wrześniu 2018. Warto być w tym okresie ,ponieważ jest ciepło ( nawet 37 stopni), a woda miała 29 stopni ,na dodatek jest czysta, i plaża bezpłatna i prawie pusta ,co jest poważnym atutem. Co do hotelu ,plusami jest miła , bardzo sprawna obsługa, pyszne naturalistyczne jedzenie i jego obfitość, duży obiekt, więc nie ma nigdzie tłoku ,nie trzeba walczyć o leżaki ,jak często bywa, jest nawet basen dla osób , które nie mogą być na słońcu ,czyli kryty. Jest też bezpłatna sauna oraz jakuzzi. Hotel organizuje też codzienne występy i to oddalone nieco od obiektu ,więc nie przeszkadzają tym ,którzy nie lubią hałasu, Ważne jest też to ,że wszędzie można dogadać się w języku polskim dla osób nieznających innych języków..Minusy ,to fakt ,że hotel powinien już przejśc chociaż drobny remont ( wymiana krzeseł ,czy wykładzin na schodach), następna sprawa ,która musi być razwiązana,to zwierzątka ,które sa przemiłe ,przemądre i przepiękne ,a które z powodu głodu są na terenie hotelu i, o które hotel nie dba ,a mógłby ,ponieważ ma mnóstwo odpadów żywieniowych. Pieseczki są wielkim atutem , uprzyjemniają pobyt ,ale trzeba po prostu dać im jeść! My jako goście kupowaliśmy im żywność i już po 2 tygodniach karmienia ich ,widać było efekty ( zniknęł ich smutek i szkieletowe sylwetki),ale do dziś martwimy się co robią te biedne zwierzatka ,kiedy pustoszeje hotel? Generalnie ,wracając do wakacji otrzymuje się w stosunku do ceny dobrą jakość ,dlatego bardzo polecam.
Irena, Szamotuły - 20.10.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018
9/11 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Hotel przyzwoity (w Polsce nie miałby 4 gwiazdek) wyżywienie dobre obsługa także. Z czystym sumieniem ośrodek można polecić.
Witold, ŁÓDŹ - 29.09.2019
3/3 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Hotel położony bardzo blisko piaszczystej plaży. Przyjemny, zlokalizowany Ok.4,5 km od starego miasta Ulcinj. Pokoje przestronne, łazienka wystarczająca. Jedzenie różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie.
Jan, Myślenice - 23.08.2022
4/5 uznało opinię za pomocną
4.5/6
Udany.
Marek Warszawa - 28.03.2014
4/4 uznało opinię za pomocną