ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Budva, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Budva
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Budva All inclusive

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Budva
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
All inclusive
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga All inclusive Czarnogóra

Malownicza Czarnogóra – all inclusive w Budvie

Budva i jej riwiera to najchętniej odwiedzana część niewielkiego wybrzeża Czarnogóry. Tutejsze krajobrazy zachwycają swą malowniczością, sama zaś Budva jest tętniącym życiem kurortem. Niektórzy nazywają ją Miami Czarnogóry ze względu na liczbę barów i klubów. Bogata jest także oferta hotelowa, więc każdy bez wątpienia znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko dobrze współgra z typowo śródziemnomorską zabudową, schowaną za murami obronnymi. Starówka w Budvie to prawdziwy labirynt, na który składają się kręte i wąskie uliczki i placyki. Wokół miasta widać uprawy uliwek, figowców czy drzew cytrusowych. Miasto posiada także port rybacki i pasażerski.

Kraina słońca – all inclusive w Budvie

Wybrzeże Czarnogóry to gwarancja dobrej pogody przez niemal cały rok. Riwiera Budvańska będzie więc doskonałym miejscem na wakacje all inclusive dla miłośników kąpieli słonecznych, jak i wodnych. Panuje tu przyjemny podzwrotnikowy klimat ze średnimi temperaturami od 22 do 28 stopni Celsjusza. Morze kusi zaś ciepłą wodą, o temperaturze od 21 do 23 stopni. To wszystko sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy leniuchowania na plaży, jak i aktywnego wypoczynku w wodzie. A plażować jest gdzie, bo w okolicach Budvy dostępnych jest aż 17 plaż!

Co zwiedzić w Budvie – wakacje all inclusive

Jeżeli znudzi Wam się odpoczynek na plaży, możecie wybrać też jego bardziej aktywną formę i zwiedzić miasto oraz malownicze okolice. W samej Budvie na uwagę zasługuje przede wszystkim piękna, zabytkowa starówka. Zajrzyjcie też do katedry św. Jana, pięknej trójnawowej świątyni. Przy odrobinie szczęścia może uda wam się zwiedzić jej wnętrze, które skrywa obrazy artystów z Wenecji oraz otaczany wielką czcią obraz Matki Boskiej Budvańskiej. Koniecznie zwiedźcie również Cytadelę. Imponujących rozmiarów budowla wzniesiona została pod koniec XV w., następnie rozbudowana w XVII w. oraz w 1836 r. (przez Austriaków). Obecnie mieści się tam galeria malarstwa i wystawa makiet okrętów. Wspomniani już Austriacy również zbudowali tu swoją twierdzę (Morgen). Nieopodal niej znajduje się ulubiona plaża wielu Czarnogórców. Chroniona od wiatru przez masyw górski Spas, składa się z 2 mniejszych plaż połączonych malowniczo tunelem. All inclusive w Budvie to szansa, by poznać piękno bałkańskiego wybrzeża, a przede wszystkim odpocząć i naładować swoje baterie na kolejne wyzwania.