ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Budva, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Budva
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Budva Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Budva
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Czarnogóra Budva

Last minute w Budvie – najstarszym mieście Czarnogóry Dlaczego warto lecieć do Budvy?

Budva jest jednym z najbardziej znanych, ale i najbardziej… imprezowych miast w Czarnogórze. Właśnie dlatego warto wybrać się tam na wakacje last minute! Tym, co wyróżnia to przepiękne miasto, jest z całą pewnością średniowieczna zabudowa, prawosławne świątynie, nieco wenecka architektura, lazurowe morze oraz bujna, śródziemnomorska roślinność. Klimat latem jest w Budvie bardzo przyjemny, pozwalając na błogi i beztroski odpoczynek. Chcesz poznać największe tajemnice Czarnogóry? Zatem leć do Budvy!

Budva – co zwiedzić na last minute?

Oczywiście, warto wybrać się na spacer po Starówce i… zgubić się w labiryncie malowniczych oraz wąskich uliczek. Stare Miasto otoczone jest w całości murami obronnymi, po których możesz się również przespacerować. Połączone są one ze sobą wieżami, bramami oraz… średniowieczną fortecą! Koniecznie wybierz się do jednej z galerii w Budvie, a także odwiedź najstarszy obiekt sakralny miasta, kościół św. Marii in Punta – właśnie tam ukrywa się cudowny obraz Madonna de Punta! Warto udać się także do cerkwi św. Trójcy, ozdobionej malowidłami Nicholaosa Aspioti z Korfu. Wybierz jedną z ofert last minute na Budvę i zobacz to piękne miasto, otoczone górami z aż trzech stron!

Czarnogórski raj czyli wypoczynek w Budvie

Budva znajduje się dokładnie w środku Riwiery Budvańskiej, przyciągając każdego roku wielu turystów z całej Europy. Jeżeli chcesz cieszyć oczy malowniczymi widokami, licznymi zabytkami i egzotyczną roślinnością, last minute spędzony w Budvie będzie doskonałym pomysłem na Twoje wakacje! Udaj się w okolicę plaży Morgen albo Jaz, której część przeznaczona jest dla… naturystów! Możliwość uprawiania licznych sportów wodnych zachęca do wybrania lokalizacji właśnie w okolicy tych plaż. Zatrać się również w życiu nocnym Budvy – to najbardziej imprezowy z czarnogórskich krajów! Znajdziesz tu mnóstwo pubów, dyskotek, tawern i klubów, które w zupełności zaspokoją potrzeby najbardziej szalonych podróżników! Chcesz przeżyć wakacje życia? Wybierz ofertę last minute w Budvie!