Opinie klientów o Dalmatyńska Eskapada

5.1 /6
308 
opinii
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.0
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Daniel 29.08.2016
Termin pobytu: wrzesień 2016

Polecam Chorwację !!!

Witam. Dalmatyńska eskapada to wycieczka godna polecenia. Wycieczka dobrze zorganizowana, zwłaszcza sam pobyt i zwiedzanie w Chorwacji.

6.0/6

Zofia 04.08.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

CRO

Wycieczka udana! Cała organizacja wyjazdu nie miała sobie nic do zarzucenia. Sprawny kontakt z pilotem wycieczki. Hotele na odpowiednim poziome. Jedzenie pyszne i można się było najeśc do syta. Każdy dzień pełen atrakcji. Wycieczka skierowana dla młodych jak i do starszych. Dzięki temu zobaczyliśmy naprawdę wiele pięknych miejsc. Jeśli ktoś che zwiedzić Chorwację w pełnej okazałości to jak najbardziej poelcam każdemu.

6.0/6

Paweł Błąkała 22.07.2019

Wakacje w Dalmacji

Najlepsza wycieczka objazdowa! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dokładnie wakacje o jakich się marzy. A wszystko dzięki niesamowitemu pilotowi Panu Michałowi, który sprawnie realizował program wycieczki, załatwiał bilety i nie pozwalał na długie czekanie na bramkach przy autostradzie. Nasza Setra (kruszynka 14.5m) przemierzała Bałkany w rytmie Radia Dalmacja. Było super! Ja Brzoza, ja Brzoza, Ja Grab, ja Grab - bez odbioru! :)

6.0/6

Marcin, Bochnia 16.09.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

Mega atrakcji w pigułce

Jeśli ktoś ma taki sam gust jak ja i nie lubi leżeć na plaży popijając drinki z palemkami. A jest zainteresowany poznawaniem obyczajów, historii, ciekawych zjawisk natury innych Państw niż Polska to jest właśnie idealna wycieczka dla niego. Owszem należy liczyć się z tym że podróż all-inclusive najczęściej odbywa się lotem, a ta niestety autokarem i tutaj trzeba się liczyć z przejazdami( czasem bezsensownymi*), jak dobrze pamiętam to jest około 3,500 km w 10 dni. Ma to też swoje plusy bo osoby poznane w autokarze mogą stać się przyjaciółmi na całe życie, a kto wie może i miłością? Panowie i Panie z Warszawy i Inni myślący podobnie. Hotele w takich Państwach jak Chorwacja i Włochy to nie Polski hotel 3 gwiazdkowy i tu zdziwienie, oraz reakcje jakie towarzyszą tym osobą jest bezcenne. Jedzenie przeciętne zależne od hotelu. Reasumując Fajna ekipa + Dalmateńska Eskapada = Udane wakacje. *- Przejazd To Trogiru potem przejazd do hotelu prawie pod Czarnogórę do miejscowości Plat, na drugi dzień do Splitu i znowu w to samo miejsce. Trochę słabo, zwłaszcza że Split i Trogir można zwiedzić w 1 dzień i jeden dzień więcej mamy leżakowania lub jedna wycieczka fakultatywna więcej. Ta gwiazdka to właśnie brakująca wisienka na torcie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem