Last minute Dominikana Puerto Plata

Puerto Plata – wymarzone last minute na Dominikanie

Czy warto lecieć na Puerto Plata?

Puerto Plata jest zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych kurortów na Dominikanie. Mieści się on w okolicy Santiago (północy-zachód), ale też dość popularnego miasteczka, Cabera. Jeżeli chcesz spędzić niesamowity urlop w miejscu o równie niesamowitym klimacie, ze spektakularnymi widokami i bajecznie piaszczystymi plażami, Puerto Plata na last minute będzie doskonałą opcją! Puerto Plata to połączenie wszystkiego, czego oczekujesz od udanych wakacji. Co powiesz na ekskluzywny hotel z opcją all inclusive? A może bardziej kameralna atmosfera? Na Puerto Plata spełnisz wszystkie swoje najskrytsze marzenia!

Leć na last minute do Puerto Plata!

Miła atmosfera, biały piach, lazurowa woda i fantastyczni ludzie? To wszystko czeka na Ciebie na Puerto Plata! Jeżeli chcesz nauczyć się salsy, to właśnie na Dominikanie zrozumiesz ją najlepiej! A może chciałbyś podziwiać podwodne życie? Wybierz się więc do Cabera, aby zanurkować przy najpiękniejszych rafach koralowych! Dominikana jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Karaibskim (zaraz po Kubie). Zarezerwuj wczasy last minute na Puerto Plata, aby poznać ten niesamowity zakątek Karaibów, dzielący wyspę Hispaniola z państwem Haiti!

Wczasy na Puerto Plata – co jeszcze można robić?

Puerta Plata to jeden z najczęściej odwiedzanych regionów turystycznych na Dominikanie. Co ciekawe, miasteczko zbudowane jest na styl wiktoriański, zachęcając do częstych spacerów i podziwiania okolicy. Znajduje się tu również dość mocno rozbudowana baza turystyczna, ale i dyskoteki, tawerny, puby czy liczne knajpy, w których zakosztować możesz prawdziwie karaibskiej kuchni. W porównaniu do pozostałych kurortów Dominikany, Puerto Plata wyróżnia się również stosunkowo niskimi cenami. Z kolei piaszczyste plaże stanowią idealne miejsce na leniwe wypoczywanie w pobliżu palm. A może jesteś fanem żeglarstwa, surfingu bądź windsurfingu? Na Puerto Plata są doskonałe wiatry, sprzyjające amatorów tych sportów wodnych. Wybierz się ofertę last minute w tę część Dominikany, jeżeli chcesz spędzić najpiękniejsze w swoim życiu!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon