Nazaret

Masada

Dżarasz

Morze Martwe

Amman

Akaba

Wadi Rum

Petra

Tel Aviw

Góra Nebo

Ściana Płaczu, Jerozolima

Yardenit

Egipt, Jordania, Izrael – bliskowschodni tercet

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.2 /6 ( 173 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Sharm el Sheikh - kurort Synaju • Wadi Rum - królowa pustyń • Petra • góra Nebo - ostatnie spojrzenie Mojżesza • Betlejem • Dżerasz - miasto 600 kolumn • rzeka Jordan • Jezioro Galilejskie • Cezarea Nadmorska • Jaffa-Tel Aviv • Jerozolima • opcjonalnie tydzień pobytu w Sharm el Sheikh

Terminy i ceny wycieczki 52

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 16

4.3 /6 (6 opinii)
Coral Hills Sharm
Egipt
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

5.2 /6 (19 opinii)
Aloha Resort
Egipt
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +249 zł / za osobę 7 dni

4.9 /6 (34 opinii)
Oriental Resort Aurora
Egipt
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +251 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Odprawa paszportowo-celna a następnie transfer do hotelu 4* (Coral Hills lub podobny) w Sharm el Sheikh. Kolacja i nocleg.

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd przez Synaj do Taby. Po dokonaniu formalności związanych z przekroczeniem granicy z Izraelem przejazd przez Ejlat w kierunku Akaby. Przekroczenie granicy z Jordanią, a następnie wycieczka w głąb pustyni Wadi Rum (dla chętnych za dodatkową opłatą ok. 40 USD/os.) - obszar wpisany na listę UNESCO w 2011 r. Jedno z najpiękniejszych miejsc na Bliskim Wschodzie, niezwykła dolina leżąca wśród skał, zamieszkana przez tajemniczych i zawsze gościnnych Beduinów. Kolacja i nocleg w Akabie lub okolicy. (Trasa ok 350 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** (w Jordanii i Izraelu) i **** (w Egipcie) w ocenie organizatora (wg programu) - (7 rozpoczętych dób hotelowych) Uwaga! Dla chętnych możliwość dopłaty za tygodniowy pobyt w hotelach w Sharm El Sheikh.
Do dyspozycji gości
lobby, restauracja oraz bar.
Pokoje
2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Wyżywienie
śniadania oraz kolacje (wg opisu w programie).
Wizy
Paszport i wiza
 • Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
 • Przypominamy, że po wylądowaniu na lotnisku w Sharm el Sheikh nie należy kupować standardowej wizy, a jedynie poprosić o bezpłatną Sinai Only. Standardowa wiza jest wymagana tylko w przypadku wyjazdów poza Synaj (np. wycieczka fakultatywna do Kairu, Aleksandrii czy Luksoru) i po wyjeździe z Egiptu do Izraela lub Jordanii traci ważność. Standardową wizę można zakupić po powrocie do Sharm el Sheikh.
Informacje dot. wizy jordańskiej:
Aby sprawnie załatwić formalności związane z przekroczeniem granicy izraelsko-jordańskiej, najpóźniej na 5 dni przed wylotem, prosimy o dostarczenie następujących danych paszportowych: imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość, numer paszportu, data wydania i ważności paszportu (paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski).
 • Brak powyższych danych lub podanie niekompletnych danych może spowodować trudności z przekroczeniem granicy przez klientów.
 • Świadczenia
  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Sharm El Sheikh, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie śniadania i obiadokolacje (lub lunche), transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA wariant standard (NNW, KL, Assistance i bagaż).
  Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej 25 USD/os (dla klientów pozostających na tydzień wypoczynku w Sharm El Sheikh; potrzebna w przypadku wycieczek fakultatywnych: do Kairu, Aleksandrii, Luksoru, Parku Narodowego Ras Mohanmad - autokarem); opłat administracyjnych związanych z przekraczaniem granic (ok. 120 USD/os - płatne obligatoryjnie na miejscu) oraz kosztów realizacji programu zwiedzania w Jordanii i Izraelu (bilety wstępu,zwiedzanie Masady, przewodnicy, obsługa bagażowych, kierowców, Tour Guide System itp: ok. 225 USD/os płatne obligatoryjnie na miejscu), napojów do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych (ceny w programie) oraz innych wydatków osobistych.
  Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

  Komunikaty MSZ
  Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
   
   
   
  5.2

  Ocena ogólna tej wycieczki

  5.5
  Program wycieczki
  5.5
  Pilot
  4.7
  Transport
  4.6
  Zakwaterowanie
  4.8
  Wyżywienie
  5.3
  Intensywność programu
  Call center
  42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
  Kontakt
  Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
  Napisz do nas
  Biura Rainbow
  Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
  Odwiedź nasz salon