Opinie klientów o Egipt, Jordania, Izrael – bliskowschodni tercet

5.2 /6
345 
opinii
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
4.9
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa 23.05.2018

Opinia o wycieczce

Reasumując było ok

6.0/6

Ryszard P. 17.10.2019

Bliskowschodni tercet

6.0/6

Dorota, Gliwice 12.08.2019

Niezapomniany czas

Wycieczka bez dwóch zdań godna polecenia. Termin lipcowy okazał się strzałem w dziesiątkę chociażby ze względu na brak grup pielgrzymkowych co za tym idzie brak kolejek w miejscach świętych ( do Groby Pańskiego czekaliśmy 20 min.), a i zwiedzanie w wolnym czasie odbywało się spokojnie bez tłumów. Jeśli ktoś obawia się upałów to spokojnie. W Izraelu jest jak w Polsce latem a nawet chłodniej biorąc pod uwagę tegoroczne upały ( 32 - 35 st.C) Polecam oczywiście pustynię Wadi Rum jako fakultet choć uważam, że powinna być w cenie wycieczki. Trzeba jednak założyć, że test to dość szybka jazda pickupami otwartymi po nierównym terenie więc proszę brać na to poprawkę by nie czynić problemów w trakcie. Warto tu mieć chustę bo wiatr roznosi piasek może to niektórym przeszkadzać. Poza tym oczywiście zaopatrzyć się w dobry nastrój, pozytywne nastawienie i wyrozumiałość dla pilota oraz reszty grupy.

6.0/6

Waldemar, Luzino 14.02.2019

Pełne zadowolenie

Chciałbym podziękować za wspaniałą przygodę, połączoną z poznawaniem nowych kultur, miejsc i ludzi w wyjątkowych rejonach bliskiego wschodu. Podróż która była naszym udziałem pozwoliła nam się zregenerować i dała nam zastrzyk pozytywnej energii.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem