Opinie o Egzotyka Light - Dominikana

5.0/6 (611 opinii)

5.0/6
611 opinii
Atrakcje dla dzieci
3.6
Intensywność programu
6.0
Obsługa hotelowa
5.2
Pilot
5.5
Plaża
5.2
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
4.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.6
Transport
6.0
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
3.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 5.0/6

    Warto skorzystać

    Wczoraj wróciliśmy z Dominikany. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel Senator spełnił nasze oczekiwania, pokój przestronny, czysty, dobrze wyposażony. Posiłki - głównie korzystaliśmy z głównej restauracji, chociaż nie odmówiliśmy sobie wyjścia do restauracji japońskiej i włoskiej. Posiłki smaczne, urozmaicone. Bardzo czysto, obsługa sprawna i pomocna. Oczywiście skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych, byliśmy na 4, wszystkie były sprawnie przeprowadzone. Trzy z nich prowadził rezydent pan Andrzej. Sympatyczny, z dużą wiedzą o miejscach które zwiedzaliśmy. Chętnie, z uśmiechem odpowiadał na liczne pytania wycieczkowiczów. Obyśmy zawsze spotykali takich rezydentów i pilotów wycieczek.

    Marek - 07.02.2022

    11/11 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Bardzo udany pobyt

    Wyjazd bardzo udany,rejon ,gdzie jest bardzo dużo zieleni,kąpiel w oceanie bardzo fajna,cieplutko bezchmurne niebo.Polecam wyjazd do Dominikany.Hotel bardzo ładny, zadbany,piekna zieleń, obsługa bardzo miła, jedynie do czego można się doczepić to brak ciepłej wody pod prysznicem w łazience, ale w sumie było tak ciepło, że można było w zimnej się wykąpać.

    Małgorzata Krystyna, Gliwice - 21.01.2024  | Termin pobytu: styczeń 2024

    2/4 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    OK OK OK OK OK

    Dość dobre,Dość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobreDość dobre

    PAWEL, Sosnowiec - 12.02.2024  | Termin pobytu: luty 2024

    0/0 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Wczasy 2020

    Hotel super - polecam

    JERZY STANISŁAW, BYDGOSZCZ - 14.02.2020

    1/2 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem