Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

4.0 /6
11 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
4.7
Pokój
3.6
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MAŁGORZATA, --- 12.12.2022
Termin pobytu: grudzień 2022

Wakacje na Kubie

Hotel Grand Memories Varadero spełnił moje oczekiwania. Wyżywienie rewelacja , duży wybòr, wszystko smaczne i świeże . Pokoje przestronne z tarasem , czysto, codziennie sprzàtane . Obiekt przy plaży , leżaki zawsze dostępne👍. Minus to słabo działajàcy internet. Poza tym wszystko 👍.Polecam.

6.0/6

oleba 16.10.2022

KUBA 2021/22

hotel jak na standardy Kubańskie ok , są hotele droższe i gorsze , wyżywienie jest - nie oczekujmy luksusów na wyspie ogarniętej embargiem ! w droższych hotelach bywa znacznie gorzej widziałem an własne oczy . w sklepach raczej do jedzenia nic niema .Plaża i woda najlepsze na świecie , wycieczki warto wybierać , są super przewodnik pierwsza klasa , można tez na własna rękę podróżować Kuba to gościnny i bezpieczny kraj .

4.5/6

Stefan, WARSZAWA 23.11.2019

Varadero w listopadzie

Udany wyjazd. Hotel jak na Kubę bardzo dobry-. W porównaniu do okolicznych hoteli w restauracji podawane są owoce morza. Sąsiedzi z okolicznych hoteli wspominali też o karaluchach i zapadających się łóżkach co nie miało miejsca w tym hotelu ;)

4.5/6

Marian, --- 19.03.2022

Super polecam

Hotel położony na rozległym zadbanym terenie. Dużo zadbanej zieleni , budynki mieszkalne porozrzucane . Plaża piaszczysta rozległa jest gdzie spacerować
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem