Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

4.6 /6
181 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.8
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
4.6
Pilot
5.2
Plaża
5.5
Pokój
4.1
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
5.0
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Transport
5.4
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Władysław, --- 21.02.2022

Przecież to Kuba

Kuba - trzeba tam polecieć . Byliśmy zniesmaczeni na samo dzień dobry . Brak kranu , brak czajnika . Po zgłoszeniu , dostaliśmy automat do kawy ( skąd wzięty - nie wiemy , ale był ! ) Co do kranu , nie naprawiono , na piaty dzień , przyszedł Pan mechanik , zrobił zdjęcie - i tyle z naprawy . Jak się później okazało , tam po prostu nie ma gdzie takie coś kupić . Ale .... na wszystkie niesmaki dostaliśmy odpowiedź na wycieczce do Hawany od Pani rezydent Aleksandry - którą gorąco pozdrawiamy . Pani Olu było super , dzięki Pani otworzyły nam się oczy na wszystkie braki . Zupełnie inaczej zaczęliśmy patrzeć na Kubę . Od samego rana bralismy wszystko ze śmiechem . I naprawdę hotel dwoi się i troi , żeby było - żeby dać nam wszystko co chcemy .

6.0/6

Elżbieta 16.05.2024
Termin pobytu: luty 2023

Opinia na temat wyjazdu "Egzotyka Light - Kuba - Varadero"

Wyjazd na Kubę to wspaniała okazja do poznania bogactwa kubańskiej kultury i pięknych plaż. Zwiedzanie stolicy jest fascynującym doświadczeniem, pełnym historii i charakterystycznych miejsc. Natomiast Trinidad może nie zachwycać estetyką, ale jego autentyczność jest niezaprzeczalna. Hotel Iberostal Laguna Azur zasługuje na wyróżnienie za świetną obsługę i komfortowe warunki. Podsumowując, wyjazd ten oferuje mieszankę niezapomnianych doświadczeń a rajskie plaże ze złocistym piaskiem to "bajka"

6.0/6

DOROTA, ŁÓDŹ 05.05.2018
Termin pobytu: luty 2018

bardzo dobry wypoczynek

bardzo dobry rozległy kompleks hotelowy dla każdego

6.0/6

Jolanta Zdzislawa, Kielce 02.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Varadero - wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Odbyłam z mężem podróż po egzotycznej Kubie. Zobaczyłam biedny ale jakże przyjazny kraj dla turysty. Serdeczni ludzie, wspaniała przyroda i pilotka Pani Patrycja która w rzeczowy sposób przybliżyła nam historię miast które zwiedzaliśmy. Trinidad, Cienfuegos to miejsca w których czas zatrzymał się w latach 70 ubiegłego wieku. Naprawdę warto tam być, wypić drinka w słynnej knajpce Canchanchara, posłuchać na żywo pieśni kubańskich . Hawana, cudowne miejsce znane z wielu filmów jest dziś bardzo zniszczona poprzez politykę władz kubańskich. Wszechobecne kolejki na ulicach to jako żywo Polska sprzed okresu transformacji. Mimo biedy ludzie życzliwi, szczęśliwi na swój sposób. Niezapomniane wrażenia pozostawił przejazd zabytkowymi autami ze Starej Hawany na Plac Rewolucji. Spacer po uliczkach Hawany, specyficzny klimat Floridita , knajpce w którym Hemingway przesiadywał i raczył się drinkiem wymyślonym przez niego ( naprawdę smaczny) to miejsca niezapomniane. Pobyt w Varadero był bardzo udany. Pogoda dopisywała, przy basenach i na plaży nad oceanem bez tłoku. Czysto, obsługa barów przemiła, cały czas byli do naszej dyspozycji. Wszystkim polecam te wspaniałe miejsca do wypoczynku.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem