Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.8 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.0
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.1
Plaża
5.4
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
4.7
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.8
Transport
4.8
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Tomasz Grzegorz, Warszawa 25.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczki z paliru

Margarita w pigułce jest ok. Natomiast zakupy są bezcelowe gdyż takie same ceny są w hotelu. Jeep safari to nieporozumienie zdecydowanie lepsza jest wycieczka na koniach. Jeep dwa razy się zepsuł. Jazda po drogach asfaltowych. To żadne safari.

3.0/6

Robert, Ząbkowice Śląskie 30.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wenezuela

Wycieczkę oceniamy na ocenę 3 . Katering w samolocie bardzo słaby. Wycieczki z wyjątkiem jednej Margerarta w pigłuce beznadziejne. Czujemy się trochę oszukani ponieważ podczas rezerwacji nie było informacji o dodatkowych opłatach za wycieczki lokalne jak również w przesłanym przez biuro opisie pobytu nie było ani słowa o opłatach dodatkowych. Informacje o dotakowych opłatach pojawiły się w ofercie już po naszej rezerwacji. Jeśli chodzi o hotel to jeśli weźmiemy pod uwagę olbrzymi kryzys z jakim zmierzyła sie Wenezuela to oceniamy 4+ . Bardzo miła obsługa we obydwu hotelach których byliśmy.

3.0/6

Damian, --- 31.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Niezgodna oferta wyżywienie

Oferta przedstawiona przez Rainbow znacząco różniła się od tego, co faktycznie było na miejscu. Śniadanie w umowie miało być w formie bufetu, w praktyce było serwowane. Żadnych owoców, jogurtów, dodatków. Zamówienie omleta oznaczało jeden omlet na talerzu z dwóch jaj, plasterek sera i koniec. Dosłownie koniec. Za drugą kawę do śniadania trzeba było dopłacić.

3.0/6

Aleksandra Maria, Marki 03.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Podróż poślubna

W hotelu, check in trwał dobre kilka godzin, wiele ludzi miało problemy z pokojami. Pani sprzedająca nam wycieczkę dała dopiskę, że jest to podróż poślubna. Mimo to, w naszym pokoju była jedynie zimna woda w kranie, klimatyzacja robiła temperaturę 17 lub 28 stopni, zamka do drzwi nie dało się zamknąć od środka, oraz cały czas był problem z otwarciem drzwi, gdyż zamek był zepsuty i karty nie działały. Na wycieczce jeep safari, przy ponad 70km/h odpadło nam tylnie koło, w Caracas zepsuł się autokar (na szczęście w miarę szybko podjechał zastępczy). Przed wycieczką do parku Canaima, po godzinie 23 dostaliśmy wiadomość, że transport po nas będzie 20 min wcześniej niż planowo. Z innych hoteli ktoś niestety nie przeczytał wiadomości odpowiednio szybko i zaspali… historii jest jeszcze wiele, jednak Wenezuela nie jest jeszcze gotowa na turystów.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem