Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.9 /6
127 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Intensywność programu
4.3
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
5.2
Plaża
5.0
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.0
Program wycieczki
4.8
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
4.8
Transport
4.9
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

jkmm@op.pl 26.11.2023

Prawie zachwyt

Wyleciałem 10.11.2023 z Katowic do Wenezueli-hotel Isla Caribe. Wylot z Katowic był w asyście tv, szampana, maskotek ponieważ był to lot inauguracyjny. Po przylocie transfer do hotelu i zakwaterowanie w pokoju. Pokój był czysty ale nie było w nim telefonu, suszarki a także krzesełka/są na foto na stronie Rainbowa/.Drzwi na taras nie udało mi się otworzyć przez cały pobyt. Sejf był zamknięty i dopiero hotelowy spec go otworzył. Ale sejf nigdzie nie był przytwierdzony tak że można było go sobie wynieść z pokoju !!!! A więc po co mi sejf? Jedzenie w hotelu bardzo dobre, wieczorami do kolacji była muzyka-ktoś zawsze grał a to na saksofonie, gitarze, harfie czy trąbce. Do tego przed wejściem do restauracji hotelowej były różne alkohole na próbę-codziennie inny alkohol. Teren hotelu bardzo czysty i zadbany/ na zewnątrz tragedia/. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna.4 bary hotelowe otwarte od godziny 11.00 i w nich różne drinki.3 baseny dla wszystkich, piękna plaża- nie należy jej opuszczać gdyż 20.11 jeden Polak został poza plażą hotelowa napadnięty i ograbiony. Ale miejscowa policja odzyskała skradzione przedmioty. Z fakultetów polecam wylot do Canaimy-wodospady/rewelacyjna pilotka p. Ania/ i wylot do Caracas. Wycieczka do Caracas cały czas była w asyście policji cywilnej i mundurowej!!!!!Miejscowe na wyspie fakultety bardzo przyjemne i nie męczące /świetny p. Sebastian/. Wg mojej opinii i opinii innych uczestników to jest najlepszy hotel na wycieczce. Wróciłem 25.11.2023 do Katowic zadowolony z wprawy. Przez cały czas świetna pogoda, temp. powyżej 30 stopni. Codziennie były animacje. Jeden zgrzyt na wyjeździe-wylot z Wenezueli był o godz.17.30 a my wyjechaliśmy z hotelu o godz.11.30 i i godz.13.05 byłem już po odprawie. Czyli 4,5 h czekania w malutkiej salce. W samolocie byliśmy już o 17.40 a odlot nastąpił o 18.40. Byliśmy przez to niepotrzebnie umęczeni i bez obiadu. I to jest wpadka Rainbow.

5.0/6

TOMASZ, DABROWA GORNICZA 01.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Tomasz izabela

Wenezuela-wyspa Margarita jest bardzo ładna. Piękne morze czysta plaża. Sam hotel okej super obsługa mili kelnerzy pyszne jedzenie fajne animacje .obiekt cały czas sprzątany.przemili ludzie dbają o turystów

5.0/6

Halina 17.12.2023

Wyprawa po dzikich równinach Wenezueli

Na ten wyjazd czekałam 10 lat i w końcu Wenezuela otworzyła się, spełniłam kolejne marzenie ,przeżycia niesamowite , spanie w hamaku na jeziorze , trzymanie anakondy na barkach, jazda wesołym autobusem po krętej drodze w górę i w dół, było super

5.0/6

Eugeniusz Ryszard, Głogów 05.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Danuta i Ryszard 65+

Hotel położony w ładnym ogrodzie palmowym, jedzenie smaczne i świeże. Pokój ładny skromny z ładnym widokiem z balkonu, codziennie sprzątany ale duża jest wilgotność. Obsługa barowa na bardzo wysokim poziomie. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i wyrozumiała. Jeśli chodzi o shopping to należałoby zrezygnować wizyty galerii handlowej , a więcej czasu poświęcić na zwiedzanie stolicy Margarity. Polecamy safari z Sebastianem i Jasminą. Rezydenci służą pomocą i są bardzo uprzejmi.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem