Egzotyka Light - Tajlandia

5.4/6 (59 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Egzotyka Light - Tajlandia
Galeria (17)
Egzotyka Light - Tajlandia
Egzotyka Light - Tajlandia
Egzotyka Light - Tajlandia
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.4
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ireneusz, Dąbrowa Górnicza 06.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

opinia o wycieczce

przykład fachowej organizacji i samej obsługi zarówno po stronie polskiej jak i tajlandzkiej. Nazwa wycieczki odzwierciedla jej założony profil. Byłem tu drugi raz i za każdym razem dosłownie perfekcyjna obsługa jak i sama organizacja

6.0/6

Lila 18.07.2019

Świetny hotel w Pattaya- Siam Bayshore Resort Pattaya

Bangkok-pierwszy dzień zwiedzania rozpoczęliśmy tuż po przylocie, na własną rękę tuk tukami, ponieważ hotel był w centrum, a my nie chcieliśmy marnować czasu na spanie. To był świetny pomysł, zwiedziliśmy dzielnicę chińską, zjedliśmy lokalne potrawy i za grosze(stawkę ustala się wcześniej z kierowcą, zanim się wsiądzie, najlepiej zaproponować samemu) wróciliśmy do hotelu na wieczór(warto dodać napiwek za bezpieczne dowiezienie,emocje na trasie gwarantowane). Na drugi dzień zwiedzanie z przewodnikiem bardzo udane, bez zbędnych punktów, ale cieszyłam się, że dzielnicę chińską zwiedziliśmy sami, bo weszliśmy w pełni w lokalny klimat i mogliśmy poczuć atmosferę Bangkoku nie chodząc przetartymi szlakami.Kolejny dzień to przejazd do wybranego hotelu. My wybraliśmy Siam Bayshore Resort Pattaya (w samym centrum miasta, przy najbardziej popularnej ulicy, pełnej restauracji i rozrywek, a jednak ulokowany w gęstwinie pięknej zieleni,z dala od tłumu, na prywatnym terenie-idealnie). Obsługa miła, jedzenie bardzo dobre, masaże cudowne, zapach w hotelu bardzo przyjemny, zawsze wolne leżaki przy basenie. Whotelu za niewielkie pieniądze można wynająć motorówkę,którą można popłynąć na małpią wyspę(małp nie widziałam,ale można wykąpać się w czystej wodzie). Wieczorami byliśmy na przedstawieniu lokalnych ludzi lub chodziliśmy do restauracji z owocami morza,które można wybierać z akawariów(Nan Gnual-lepiej zrobić rezerwację,taki tłum). Na naszą prośbę obsługa zorganizowała tort w hotelu i super stolik(urodziny). W Pattayi poruszaliśmy się pickupami (auto z ławkami z tyłu, na które wskakuje się,gdy tylko pojazd jest w pobliżu, płaci się 1 dolara za osobę przy wysiadaniu). Zdecydowanie polecam ten hotel i tę wycieczkę.
Pokaż więcej opinii (57)

Tajlandia - Filmowy świat Rainbow

The best of Phuket - najlepsze miejsca na Phuket

The best of Phuket - najlepsze miejsca na Phuket

Tajlandia, Phuket - Rejs po raju: Wyspy Phi Phi

Tajlandia, Phuket - Rejs po raju: Wyspy Phi Phi

Tajlandia - Phuket - Sanktuarium Słoni

Tajlandia - Phuket - Sanktuarium Słoni

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem