Malediwy

Plantacja herbaty

Malediwy

Colombo

Świątynia Zęba Buddy, Kandy

Polonnaruwa

Sierociniec dla słoni, Pinnawali

Twierdza skalna Sigirija

Mangusta, Park Narodowy Minneriya

Sri Lanka

Malediwy

Malediwy

Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.9 /6 ( 33 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Colombo - barwna metropolia • Pinnawala - sierociniec dla słoni • Safari w parku Minneriya • Świątynia Zęba w Kandy • Matale - ogród przypraw • malowidła jaskiniowe w Sigiriyi i Dambulli • plantacje herbaty • wypoczynek na Malediwach

Terminy i ceny wycieczki 18

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 10

Fihalhohi Island Resort
Malediwy, Male
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 5 dni

Amaya Resort & Spa Kuda Rah
Malediwy, Male
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
DOPŁAĆ TYLKO  +326 zł / za osobę 5 dni

Biyadhoo Island Resort
Malediwy, Male
Śniadania, obiady i kolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU
DOPŁAĆ TYLKO  +891 zł / za osobę 5 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot na trasie Warszawa-Colombo realizowany jest bezpośrednio. Przelot na trasie Katowice-Colombo realiowany jest z międzylądowaniem technicznym w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu).

Dzień 2

Przylot do Colombo, odprawa paszportowo-wizowa, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Następnie przejazd do Pinnawali, gdzie odwiedzimy sierociniec dla słoni. Tutaj nowy dom znalazły zwierzęta porzucone przez swoje stada lub zranione. Będziemy także świadkami codziennej kąpieli słoni w pobliskiej rzece Ma Oya. Obiadokolacja w hotelu w ok. Sigiriyi lub Habarany. (Trasa ok. 230 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora - (5 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.
Część pobytowa Hotele (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych) zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Pobyt na Malediwach”, 1 ostatni nocleg przed wylotem do Polski na Sri Lance w Colombo lub okolicy.
Wizy
Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przy wyborze trasy Warszawa - Colombo - Warszawa: przelot samolotem rejsowym, przy wyborze trasy Katowice - Colombo - Katowice przelot samolotem czarterowym z międzylądowaniem technicznym w jednym z portów Zatoki Perskiej;  opłaty lotniskowe, 5 rozpoczętych dób hotelowych na objeździe, 5 śniadań, 4 obiadokolacje, 5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych wyżywienie jak w opisie hoteli, 1 ostatni nocleg na – Sri Lance w Colombo lub okolicy, transfery: klimatyzowanym autokarem na Sri Lance, łodzią motorową, wodolotem lub awionetką na Malediwach, opiekę polskiego pilota na Sri Lance (na Malediwach anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego agenta), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 225 USD/os., płatny pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD/os.), wioska lankijska (ok. 40 USD/os.).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.02.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Transfery do hoteli na Malediwach Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Dodaj opinię

4.9

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Malediwach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon