Opinie klientów o Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

4.9 /6
46 
opinii
Intensywność programu
3.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.1
Transport
4.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MICHAL, SKRZYSZÓW 08.04.2020

Świetne wakacje

Program na Sri Lance bardzo intensywny , mało czasu wolnego , ale można dużo zobaczyć.W programie na pewno lepszym wyborem jest wycieczka do wioski lankijskiej niż safari , które było bardzo męczące a słonie pokazano przed końcem wycieczki.Kolejnym zbędnym punktem programu jest zwiedzanie Muzeum Kamieni Szlachetnych , powinien to być wariant dla chętnych , bo wiele osób wolałoby spędzić czas wolny w Kandy.Pozostałe punkty programu SUPER!!!!. Jeśli chodzi o Malediwy to raj na ziemi , cisza, spokój , brak ludzi na plaży .Centrum nurkowe Dive Oceanus godne polecenia , miejsca nurkowe oceniam na 4.

6.0/6

BOZENA, ZIEMNICE 06.02.2018
Termin pobytu: styczeń 2018

bardzo dobra

Ogólna opinia za całą wycieczkę bardzo pozytywna

6.0/6

Katarzyna, BYSTRZYCA KŁODZKA 10.03.2020

Sri Lanka i Malediwy

Sri Lanka - zielona kraina słoni i przyjaznych ludzi, Malediwy - raj na ziemi i w wodzie 😍

6.0/6

Globtroter 29.01.2021

Raj na ziemi, raj w wodzie

„Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach” to świetna wycieczka na lekkie zwiedzanie i błogi odpoczynek w cudownej tropikalnej scenerii. Sri Lanka tak bardzo kojarząca się z Indiami zaskoczyła o wiele lepszą „cywilizacją” w sensie czystości, zachowań mieszkańców, dbałości o przyrodę i otoczenie. Przede wszystkim rzuca się w oczy wszechogarniająca zieleń w niezliczonych odcieniach i woda, często uregulowana w kanały, zalewy, stawy jeszcze w poprzednich wiekach, co przynosi efekty jeszcze dzisiaj. Żywa przyroda jest ogromnym atutem Sri Lanki. Spotyka się dużo małp, waranów, wiewiórek, jaszczurek, gekonów, a zwłaszcza bardzo dużo kolorowych ptaków, aż szkoda, że wycieczka, że nie ma fakultatywnego ornitologicznego safari. Malediwy to faktycznie raj na ziemi. Wybraliśmy wyspę Fihalhohi, która spełniła wszystkie nasze wyobrażenia o tropikalnej wyspie. Stosunkowo niewielka, można ją obejść w około 40 min. W całości zalesiona, otoczona dookoła piaszczystymi plażami, nad którymi schylają się palmy kokosowe i daktylowe, i oczywiście oblewana cieplutkimi wodami Oceanu. Spacerując brzegiem już jesteśmy oczarowani, bo obserwujemy małe rekinki, płaszczki, kolorowe rybki, wędrujące kraby i jaszczurki. Towarzyszą nam na wpół oswojone czaple, a nad głowami zajadają się daktylami ogromne nietoperze. Ale największe wrażenia czekają nas krok dalej, czyli w oceanie. Z przepięknych plaż wchodzi się wprost do krainy tysięcy kolorowych ryb, wśród których znaleźliśmy m.in. błazenki, mureny, skrzydlice, strzykwy, okazyjnie pływające dostojnie żółwie i ponad metrowej długości rekiny. Wrażenie są niesamowite, bo ten świat jest faktycznie krok od brzegu. Wystarczy wejść i zanurzyć głowę.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem