Opinie klientów o Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

5.0 /6
48 
opinii
Intensywność programu
4.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.2
Transport
4.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ola 27.05.2017

Za życia w raju

O tej wycieczce marzyliśmy od dawna. Połączenie idealne - możliwość zwiedzenia zabytków Cejlonu uwieńczone wypoczynkiem na rajskich plażach Malediwów. Sri Lanka zachwyca swoją naturalnością, niezwykłą serdecznością mieszkańców i wspaniałą kuchnią, to niezwykłe miejsce gdzie dzięki wszechobecnej filozofii buddyzmu i ajuwerdy udało nam się zdystansować do szybkiego i nerwowego życia. Malediwy nie są przereklamowane w żadnym aspekcie, turkus wody, przepiękne plaże zapierają dech w piersiach. Ale to co najważniejsze to spokój i cisza, które tam znajdziemy. Zamiast głośnych kurortów, supermarketów i plaż pełnych ludzi można cały dzień krążyć po wysepce poszukując kolejnych uroczych zakątków gdzie znajdziemy tylko hamak i widok, który zostanie z nami na zawsze.Dodatkowo załączam odnośniki do naszych filmów z wycieczki:Sri Lanka - https://vimeo.com/204056402Malediwy - https://vimeo.com/207005033

5.5/6

AGNIESZKA, WARSZAWA 17.11.2016

Cudowna wycieczka z koszmarnym powrotem...

Chwile spędzone przez nas na Sri Lance z przewidniczką Paulą i Lasante były dla nas prawdziwą egzotyczną ucztą. Fantastyczny program dostosowany do wszystkich uczestników - starszych, młodszych, silniejszych, słabszych, bardzo dużo wiedzy, niezłe hotele, autokar z dobrze działającą klimatyzacją i wi-fi. Trudno tego nie docenić. Czuliśmy się zaopiekowani, zadbani, a wszystko, co mieliśmy okazję zobaczyć na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Również wypoczynek na Malediwach był cudowny - miejsce jest fantastyczne i aby się tam dostać warto było kilka razy lecieć samolotem, potem motorówką. Szkoda, że prawie dzień traci się na dojazdy, ale kolor oceanu, piasku, roślinności, ryb.... zdecydowanie nam to wynagrodził. Szkoda, że jedno wspomnienie, niestety też niezapomniane nie może zostać opisane superlatywami.... W ostatniej chwili zmieniono nam lot. Wracaliśmy przez Muscat w Omanie - przez brak kompetencji biura współpracującego z Rainbow - Travel Service - przez kilkanaście godzin koczowaliśmy na lotnisku. Dzisiaj dostałam rachunek za telefon - ponad 500 zł za połączenia z rodziną, biurem podróży, liniami lotniczymi, lotniskiem, konsulatem. Nie zapewniono nam hotelu, mimo że najprawdopodobniej wszysycy wiedzieli, że dopiero kolejnego dnia wystartujemy do Polski. Mamy nadzieję, że Rainbow zrekommpensuje nam wszystkie te przeżycia i zachowa się z klasą. Fantastyczna wycieczka - mam nadzieję, że będę mogła dopisać - fantstyczna reakcja Rainbow na ponad siedemdziesiąt reklamacji pasażerów lotu TVP 7631.

5.5/6

Edward 21.12.2016
Termin pobytu: listopad 2016

Sri anka + Malediwy

Polecam i Sri Lankę i Malediwy przepiękne widoki a sam wypoczynek na Malediwach to niezapomniany czas i miejsce. Na pewno tam wrócę

5.5/6

Ewa, Luzino 18.03.2019

Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

Polecam wszystkim wyżej wymieniony przeze mnie wypoczynek. Bardzo dobrze zbilansowany czas zarówno ten dotyczący zwiedzania Sri Lanki, jak również wypoczynek na Malediwach. Wszystko odbyło się zgodnie z planem i bardzo profesjonalnie. Pani przewodnik rewelacja, jak i cała ekipa nas oprowadząca i przewożąca. Jednym słowem SUPER!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem