Opinie klientów o Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach

5.0 /6
48 
opinii
Intensywność programu
4.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.2
Transport
4.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AS Rzeszów 27.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

piękna wycieczka i cudowny wypoczynek

piękna intensywna wycieczka dużo ciekawych i pięknych miejsc, oraz cudowny wypoczynek w rajskich warunkach i okolicznościach przyrody

6.0/6

Sylwester, Warszawa 21.02.2019

Objazd z wypoczynkiem na Malediwach z Dzickiem 6 lat

Idealne połączenie opcji zwiedzania i wypoczynku. Program zwiedzania nie jest zbyt intensywny ale jednocześnie zawiera najważniejsze informacje i punkty na Sri Lance.A wypoczynek ... wiadomo, rajskie plaże, błękit wody. Wszechobecny buddyzm wprowadza nutę spokoju. Soczysta zieleń i przyjazność miejscowej ludności dodaje uroku. Malediwy – wypoczynek w raju, maleńkie wyspy z uroczymi zakątkami do podziwiania widoków.

6.0/6

NATALIA, RZESZÓW 22.03.2019

Magiczna sri lanka, rajskie malediwy

Idealne połączenie intensywnego zwiedzania pięknej zielonej wyspy z wypoczynkiem na rajskich plażach. Polecam każdemu!

6.0/6

Stanisław, Krasiejów 08.04.2019

Wycieczka z Rainbow - "Esencja Cejlonu z wypoczynkiem na Malediwach" to nasza WYCIECZKA ŻYCIA!

Wybraliśmy z żoną tą właśnie wycieczkę na moje 50-te urodziny i był to STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! Wycieczka okazała się PRZYGODA ŻYCIA:-) Polecamy wszystkim. Wszyscy powinni skosztować takiej przygody! Wszystko było przygotowane perfekcyjnie i dopięte na ostatni guzik - począwszy od początku załątwiania wycieczki, poprzez hotele, autobus do objazdu Sri lanki, zaplanowane miejsca do zwiedzania oraz oczywiście PERFEKCYJNEJ PANI PILOTKI - AGNIESZKI. Biuro podróży Rainbow zadbało o wszystko i wszystko bardzo dobrze przygotowało. Będziemy korzystać z tego biura podczas naszych kolejnych wycieczek. Jesteżmy bardzo zadowoleni. Wycieczka zostanie w naszej pamięci do końca życia. Dziękujemy:-)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem