Europejskie Parki Atrakcji - zaszalej i pozwiedzaj

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.5 /6 ( 25 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Efteling - bajkowy świat • Disneyland Paris - królestwo Miki i Donalda • Asterix Parc - moc śmiechu i zabawy • Walibi Parc - wspaniały wodny świat

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu dla wygodnych. Przejazd na nocleg w Niemczech przy granicy z Holandią. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin. Trasa przejazdu od granic Polski ok. 650 km. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do holenderskiego Parku Efteling. Będzie to niezapomniana podróż przez świat bajek Andersena, braci Grimm i baśni 1001 nocy. W prawdziwie bajkowych krajobrazach spotkamy 7 krasnoludków czuwających nad Królewną Śnieżką, Czerwonego Kapturka, smoka pilnującego ukrytego skarbu, Calineczkę oraz wiele innych znanych wszystkim baśniowych bohaterów. Odważniejszych zapraszamy do pałacu Pirania, gdzie specjalne tratwy unoszą śmiałków rwącymi nurtami rzeki. A prawdziwych śmiałków skierujemy prosto do Barona i Pythona! Wszyscy z pewnością skuszą się na ”lot marzeń” - niesamowita podróż krainą elfów, skrzatów i trolli. Przejazd na nocleg w okolice Brukseli. (trasa ok. 300 km.)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele** klasy turystycznej -wszystkie położone są poza centrum miasta - (razem 5 noclegów: w Tilburgu - 1, w Brukseli - 2 i 2 - w Paryżu - 2). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie pokoje z łazienkami z wc, najczęściej telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie - ok. 220 EUR obligatoryjnie płatne u pilota (dzieci do lat 12 ok. 180 EUR), taksa turystyczna ok. 9 euro (płatne w hotelach na miejscu)
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinię

5.5

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon