Opinie o Sunbeach

Kategoria lokalna: 4

5.5/6
(150 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.6
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.3
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    przyjemny pobyt w hotelu

    Franek 20.01.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Jedzenie smaczne, pokoje w porządku (jak na Afryke), obsługa miła, ale trochę powolna. Ogólnie polecam :)

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ula i Paweł

    Urszula Anna, Czarny Bór 25.11.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Bardzo dobrze oceniamy pobyt w hotelu Sunbeach. Hotel godny polecenia, przestronne pokoje, które codziennie byly sprzątane. Bardzo miła obsługa. Piękna plaża. Jedzenie bardzo smaczne. Leżaki przy basenie jak i na plaży dostępne bez problemu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wszystko mi się podobało

    JELENA, --- 11.12.2023 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Wszystko mi się podobało. Hotel nie jest duży, wszystko jest w miarę czyste. przyzwoity wybór potraw w restauracji. dobre masaże w hotelowym spa. barmani i kelnerzy podają dość szybko, szczególnie w przypadku napiwków :) wszystkie napoje podawane są w szklanych kieliszkach i kieliszkach do wina, nawet na plaży

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    świetne dla Afryki

    Roman, ZLÍN 08.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Podróż jest nieco dłuższa. Ze względu na ogólną biedę w kraju, hotel starał się zadowolić turystów pod każdym względem. Zakwaterowanie jest proste na parterze, ale wystarczające i wyposażone w klimatyzację. Regularne sprzątanie z codzienną wymianą ręczników. Dieta jest prostsza, powtarzalna, ale zawsze można ją wybrać. Smak jest bardzo dobry. Spodziewałam się większego wyboru ryb i owoców morza. Plaża jest publiczna. To oczywiście Ocean Atlantycki i przy tym nadal bardzo ciepło czas.W barach wybór wystarczający, w tym wina, ale wszystkie produkowane lokalnie.Za inne alkohole płaciłem.Restauracja rybna A'la Carte była za opłatą.Dla mnie bardzo dobry hotel w Afryce.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Pobyt w hotelu Sunbeach

    Krzysztof, Kraków 29.03.2025 | Termin pobytu: marzec 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    byliśmy z mężem i przyjaciółmi w marcu hotel ijego położenie zasługuje na bardzo dobrą ocenę wyżywienie i obsługa bardzo miła polecamy ten hotel na wakacje

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rewelacyjnie

    AGNIESZKA SABINA, WARSZAWA 06.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel przepięknie położony Widoki na ocean niesamowite Przepyszne jedzenie obsługa oraz pokoje wszystko idealnie dopasowane do potrzeb Duże basenu oraz wieczorna rozrywka sprawia że hotel sunbeach to świetny wybór

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wyjazd

    Andrzej 19.01.2026 | Termin pobytu: grudzień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Znakomity wyjazd ,ogromnie sympatyczni lokalsi zarówno w hotelu jak i poza nim, warunki lokalowe ,posiłki ,spokój i pełen relax zapewniony przez cały pobyt.Fajne wycieczki ze wskazaniem na safarii w Senegalu i spacer z lwami.Przepiękna słoneczna pogoda przez cały pobyt ,okloło 30st.C jednak zupełnie nie męczące ze względu na ciągły wiaterek znad Atlantyku Bardzo polecamy

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje w Gambii

    Dorota Marzena, --- 26.05.2026 | Termin pobytu: grudzień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wczasy super pogoda dopisała bardzo życzliwy i uśmiechnięty personel polecam z całego serca jeżeli zdrowie dopisze napewno się jeszcze tam wybierzemy

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super wypoczynek

    BOGDAN JÓZEF, Gliwice 01.02.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Super wypoczynek, piękna szeroka piaszczysta plaża. Dobre jedzenie i świetna obsługa. Polecam wycieczki to Senegalu i świętego lasu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    hotel o bardzo dobrym standardzie

    Anna Elżbieta 23.12.2025 | Termin pobytu: grudzień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    przestronne, wygodne i czyste pokoje, smaczne jedzenie, przemiła obsługa. Plaża mogłaby być bardziej zadbana. Nie mam więcej zastrzeżeń