Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
255 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Krzysztof, Częstochowa 19.01.2017
Termin pobytu: grudzień 2016

Wietnam objazdówka

Kraj ciekawy, ale jednak trudno mi nie porównać go z Kambodżą, którą zwiedzałem 3 lata wcześniej z Rainbowem (program Poszukiwacze zaginionych świątyń). Zabytki w dużo gorszym stanie niż u sąsiadów, ale jak się już zobaczyło Angkor, to żadne inne ruiny nie zrobią już wrażenia. Wietnam wart jest podróży choćby dla samej zatoki Ha Long. Kraj dobry do zwiedzania jako pierwszy w regionie. Jeśli ktoś nie przepada za zbyt długimi przelotami, to może zamiast tego programu powinien wybrać program łączony Wietnam-Laos-Kambodża i upiec trzy pieczenie na jednym ogniu ;-)

4.0/6

Elzbieta MARIA, Poznan 12.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Fascynujący kraj

Wycieczka w mojej opinii była bardzo dobrze zorganizowana i nie nazbyt obciążająca wysiłkowo.Jedzenie doskonale. Hotele o dobrym standardzie. Obsługa wszędzie mila i pomocna. Pogoda w większości bardzo sprzyjająca. Pobyt na wyspie Phu Quoc pod koniec pobytu bardzo relaksujący. Jedynym mankamentem był bardzo niski poziom wiedzy o tym kraju naszego przewodnika/pilota pana Sebastiana. Podobnie lokalni przewodnicy zajmowali się wyłącznie logistyką a nie dzielili się z nami żadną wiedzą, lokalnymi anegdotami czy praktycznymi informacjami a ten element zawsze niezwykle wzbogaca taki wyjazd i daje nam znacznie pełniejszy obraz odwiedzanego kraju.

4.0/6

Katarzyna, Lublin 28.04.2014

Wspaniały Wietnam styczeń 2014

Wietnam to wspaniały i barwny kraj, z uśmiechniętymi mieszkańcami, tysiącami nieprawdopodobnie poruszających się skuterów. Przejście na drugą stronę ulicy w Sajgonie to niezapomniane wrażenie. Ciepłe morze, przepiękne, barwne muszle na plaży. Smaczna zupa pho - koniecznie trzeba ją spróbować a potem już jeść każdego dnia. Kraj w którym czułam się bezpiecznie i mogłabym w nim mieszkać.

4.0/6

Zbigniew, Cykarzew Północny 29.03.2017
Termin pobytu: luty 2017

aaa

aaa
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem