Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
255 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Marian, Gronajny 11.02.2020

Fajny przekrój Wietnamu

Cały Wietnam zwiedziliśmy w ciągu 8 dni z południa na północ. Trzy przeloty wewnętrzne Airbusami pozwoliły nam porównać komfort Airbasa i Drimlainera .Szkoda ,że nie latamy w Polsce Airbusami.

4.0/6

Sz 29.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Good morning W... wojna

Wycieczki nie mogę ocenić na 6, ponieważ.. Zacznę od mniejszych lub większych minusów, ale ogólnie tragedii nie było. W moim odczuciu Wietnam ma do zaoferowania dużo więcej, niż taką ilość zabytków czy świątyń jaka jest w programie. Zaznaczam, że to subiektywna opinia, bo lubię inną formę poznawania kraju. W czasie objazdu brakuje atrakcji podobnych tym, które samemu udało się zobaczyć na wypoczynku, na wyspie. Brakuje w niej np. pól ryżu lub kawy czy herbaty i poznania pracy ludzi w tych miejscach. Czas objazdu to przesyt i zdecydowanie za duża ilość informacji i miejsc związanych z wojną (którą ponoć sami Wietnamczycy, aż tak nie rozdrapują). Nie mówię, że nie powinno tego być w ogóle, ale zdecydowanie mniej. Wolelibyśmy zobaczyć ciekawsze dla oka widoki czyli naturę, bo Wietnam zdecydowanie to oferuje! Odczuliśmy w naszej grupie podobne opinie. Całość objazdu uratowała trochę zatoka Ha Long oraz niestety dodatkowo płatna wycieczka do Ninh Binh, gdyby nie ona niestety wrażenia byłyby jeszcze słabsze. Właśnie o takich miejscach wspomniałem wcześniej, że powinny być w programie. Nasz pierwszy przelot, zamiast rano był wieczorem (w zasadzie bez wytłumaczenia dlaczego) przez co czas na zwiedzanie się skurczył i trzeba było wcisnąć rzeczy planowane, w miejsca gdzie nie były zaplanowane, przez co w ten dzień zmęczenie było tak duże, że teatr kukielek na wodzie zobaczyła tylko część, a reszta w fotelach już zasnęła. Dzień pierwszy zwiedzania Sajgonu to chyba jeden z bardziej zmarnowanych dni. "Krótki rejs rzeką perfumowaną", to żadna atrakcja podczas której nie ma totalnie co podziwiać, za to na pokładzie w tym czasie odbywa się sprzedaż wszystkiego. Hotele na objeździe w porządku. Ogólnie wycieczka mimo tych wymienionych minusów, jest tylko "ok" , a chcielibyśmy ją wspominać jako "super".

4.0/6

BARTOSZ, ŚWIECIE 12.01.2020

Good Morning Vietnam

Trochę inne wyobrażenie po przedstawieniu w biurze podróży i katalogu, a co innego na miejscu faktycznie, ale można być w pełni zadowolonym po tej przygodzie. Program dość męczący i intensywny, najwiecej czasu się traci na lotniskach. Jedzenie ok, ale napoje to biuro mogło już doliczyć sobie do wycieczki a nie każdy dodatkowo za siebie ma płacić bo znacznie przedłuża cała wizytę w restauracji. Organizacja pilota ok, hotele tez w porządku.

4.0/6

Beata, Warszawa 06.11.2018
Termin pobytu: grudzień 2018

Super wycieczka ale nie lot czarterem

Tak jak POLECAM wycieczkę Good morning Vietnam, tak zdecydowanie NIE POLECAM Państwa lotów czarterowych! Oferta posiłków i napojów na lotcie czarterowm Rainbow byla bardzo uboga, a w porownaniu z innymi lotami czarterowymi mozna powiedziec ze jej tak na prawde nie bylo! Jakośc i ilość posiłków pozostawiala wiele do życzenia, nie mówiąc już o totalnym braku ciepłych napojów podczas 12h lotu (Ho Chi Minh - Warszawa, 5.11.2018)!Mając nadzieje ze zmienia Państwo swoją ofertę dotyczaca lotow czarterowe bo inaczej nie sa one godne polecenia. Pozdrawiam
160616264
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem