Opinie o Hotel Philoxenia
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam
EWA, ŁAZISKA GÓRNE 03.12.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeByliśmy z mężem już dwa razy na wczasach w tym hotelu, w przyszłymi roku jedziemy znowu większą ekipą z dziećmi. Szczerze polecam, świetne miejsce, super jedzenie-szczególnie w opcji ultra gdzie jest kolacja w restauracji a la carte! Oczywiście niedaleko od hotelu są małe sklepy, knajpki, wypożyczalnia samochodów. No i fajna długa plaża :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pozytywna
AGNIESZKA ANNA, Zabrze 20.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiBardzo polecam Hotel Philoxenia. Sympatyczna obsługa, bardzo dobre jedzenie. Pokoje przytulne, blisko do plaży.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne wakacje w Grecji przed sezonem
Agnieszka z rodziną 20.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPierwszy raz od dawna oferta w pełni zgodna ze stanem na miejscu. Kameralny (lecz nie mały!) hotel ze smaczną, różnorodną kuchnią oraz wysokiej jakości obsługa. Personel płynnie posługujący się językiem angielskim. Szybki transfer z lotniska. Piękna publiczna plaża oddalona około 150m od hotelu drogą przez lasek piniowy. Na plaży prysznice ze słodką wodą. Teren hotelu zadbany, piękny ogród, basen podgrzewany. Pokoje czyste, w bardzo dobrym stanie technicznym, codziennie sprzątane, zmiana pościeli co 2 dzień lub na życzenie. Napoje serwowane w szklanych naczyniach (nawet na basenie!), piwa butelkowane. Polecam, bardzo dobry hotel w przystępnej cenie! Rezydent Rainbow pomocny, nie tylko przy zakupie wycieczek ale również wypożyczeniu auta czy organizacji wycieczki komunikacja miejsca. Chalkidiki nie ustępuje pięknem greckim wyspom! Cudowne wakacje na rozpoczęcie sezonu i ogrzanie się majowym słońcem, zażywanie kąpieli w morzu czy pełen relax na piaszczystej plaży.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek ze zwiedzaniem.
Cezary 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeJak ktoś trafi pokój przy ulicy może mieć trochę głośno. Poza tym bez zarzutu. Wycieczki :meteory -długa ale warto, Thessaloniki nocą -ok ,wisienka na torcie to nocny rejs, Sitonia wypożyczonym samochodem /każdy sobie poradzi/ extra.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam serdecznie!
Magdalena 02.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDoskonała lokalizacja, wyposażenie, obsługa, kuchnia, piękne widoki, cisza spokój.!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂🙂
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Izka pobyt wrzesień 2024
Izabela, Słupsk 21.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeFantastyczny kompleks hotelowy w Lasku piniowym, dojście do plaży też laskiem. Bardzo dobre i różnorodne posiłki , głównie kuchnia grecka ale było też sushi ☺️. Na pewno wrócimy . Bogaty i urozmaicony program animacyjny
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mega hotel z greckim klimatem
NINA, Częstochowa 31.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąNa tegoroczny wyjazd wybraliśmy z rodziną ten hotel i żadne z nas nie żałowało. Kameralny hotel z greckim klimatem. Jedzenie pyszne, a na szczególną pochwałę zasługują kolacje. Uprzejma obsługa. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Chalkidiki. Rezydentka bardzo pomocna, świetny kontakt. Animacje prowadzi Brazylijczyk totalny wulkan energii, jego entuzjazmu wystarczyło dla wszystkich gości hotelowych w każdej grupie wiekowej. Kelnerzy z baru przy basenie bardzo się starają. W dniu przyjazdu czekał na nas w lodówce posiłek i owoce - późna godzina zakwaterowania. Na pewno każdemu polecę ten hotel z tym biurem podróży.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sierpień 2-9.08
Ryszard 12.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBez zastrzeżeń, zarówno obsługa rezydentów jak i hotelowa na bardzo wysokim poziomie. Może większy wybór wycieczek byłby wskazany ale…
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam na spokojny wypoczynek
MARTA 24.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel bardzo przyjemny, dobre jedzenie, pyszna kawa Freddo. Plaża nie daleko od hotelu z leżakami, zamawiając dowolny napój można korzystać z leżaków. Pomocna i sympatyczna rezydentka. Pokoje czyste, obsługa miła i pomocna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam 😁
Łukasz, BIELSKO-BIAŁA 29.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper miejsce! Obsługa hotelu bardzo pomocna. Rodzinny wyjazd, jesteśmy zadowoleni z pobytu. Polecam 😁🇬🇷