Opinie o Ramada Loutraki Poseidon Resort
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje sierpień 2025, rodzina 2+2, all
Katarzyna, Mszczonow 01.02.2026 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąDuży, rozłożysty teren położony bezpośrednio przy morzu. Na miejscu wypożyczalnia skuterów wodnych i motorówek z bardzo profesjonalną obsługą. Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Pracownicy hotelu bardzo mili i pomocni. W standardzie 1 pokój dla 2+2, piętrowa dostawka okazała się nie wystarczająco komfortowa dla starszej córki. Wytrzymaliśmy, ale było ciasno 🙂. Generalnie polecam - pięknie położony resort.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne spokojne miejsce
Jagoda, --- 30.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDuży piękny ogród dający dużo cienia cudowne położenie nad samym morzem wszystko dobrze rozplanowane hotel dba o gości bus do miasteczka lunchbox na wycieczki codziennie sprzątane pokoje standard pokoi troszkę mógłby być lepszy obiekt jest już nie nowy ale ma to też swój grecki klimat bez przepychu i złotych klamek
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Peloponez hotel Ramada Lutraki Poseidon Resort 31.08.-07.09.2021
Paweł, Waszawa 10.09.2021 | Tagi: 46-55 lat, w parzeDoskonała lokalizacja pod względem organizacji wypadów na półwysep. Pyszne, urozmaicone jedzenie, obsługa miła z możliwością porozumienia sie w j.angielskim. Żwirowe , małe plaże ale sporo miejsca do opalania sie. Mankamentem jest brak uprawiania jakichkolwiek sportów wodnych czy wypożyczenia motorówek. Blisko większego miasta Loutraki, śmiało można wykonywać piesze wędrówki. Główna zaleta to bardzo dobre położenie hotelu w pięknej okolicy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
Rafał, Opole 11.09.2014 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKOLEJNE UDANE WAKACJE
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo pozytywna ocena ogólna
Ryszard, Jasło 16.07.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeTak właśnie powinny wyglądać ośrodki dla ludzi którzy chcą wypocząć od codziennej gonitwy i zgiełku. Natomiast formuła all inclusive to wielka ściema, poza Uzo reszta albo bardzo rozwodniona albo niedostępna. Szkoda płacić za wczasy z tą formułą.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe widoki
Sylwia 30.07.2016 | Termin pobytu: sierpień 2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąOgólnie wyjazd udany. Okolica przepiękna, hotel dobry, miła i pomocna obsługa. Największy minus imprezy to 6 dniowy pobyt, a nie 8 jak w ofercie. Jechaliśmy z Katowic w sobotę ok 12. Przyjechaliśmy na kolację ok 21, powrót sobota 5.30 rano. Dwie soboty odpadły, a w tygodniu żadnych imprez w hotelu. Poza tym zgadzam się z większością dodanych komentarzy. Plaża kamienista, ale w butach ok. Jeśli będą meduzy i jeżowce można sobie urozmaicić pobyt kąpielą w basenie. Internet miał być płatny, ale syn znalazł jakąś promocję tydzień gratis więc polecam sprawdzić zanim zapłacicie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zdecydowanie polecam ten RESORT!!!
Anna, Warszawa 09.06.2014 | Tagi: 26-35 lat, w parzeBardzo piękne i urokliwe miejsce o fantastycznym klimacie, należy jednak pamiętać, iż jest to Resort tudzież ośrodek, ale zdecydowanie NIE HOTEL!! Składa się on bowiem z ponad 300 bungalowów, o przeróżnym standardzie (od najtańszych i najzwyklejszych-zadbanych, ale trącących latami 80') po najbardziej ekskluzywne, ale i niezwykle drogie. Jeżeli jest tylko taka możliwość to proponuję wybrać pokój z widokiem na morze - warto bo zapiera dech w piersiach!!!Samo miejsce jest niesamowicie urokliwe i klimatyczne, położone na uboczu w odległości ok. 3 km od miasta. Nie stanowi to jednak najmniejszego problemu gdyż w recepcji można zamówić taksówkę i dojechać nią do centrum za jedyne 7 euro (powrót natomiast kosztuje już 5 euro). Jedzenie bardzo dobre, czystość w pokojach nie najgorsza (codzienna zmiana ręczników oraz ścielenie łóżek z ogólnym ogarnięciem pomieszczeń) - generalnie nie ma się do czego przyczepić, no chyba, że ktoś chce to robić na silę jak to my Polacy mamy w zwyczaju ;) Jedyne ALE do obsługi - nigdy, w żadnym miejscu na ziemi nie natrafiliśmy na tak LENIWY personel! To, że na daną rzecz trzeba czekać 20 min to jedno, ale sposób w jaki obsługują klienta pozostawia niestety wiele do życzenia... Na całe szczęście mieliśmy dobrą rezydentkę, która dosyć szybko uporała się z tym problemem :) Ogólna ocena w skali 1-6 to 5! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i z czystym sumieniem możemy polecić ten RESORT.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ramada / Poseidon
KARO, Warszawa 31.07.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąŚwietne miejsce, ilość pięknych plaż wkoło zachwyca, wszystko w cenie, łącznie z leżakami, niezależny bungalow. Czuliśmy się jak na prywatnym wyjeździe ze względu na małą liczbę gości i styczności z innymi poza posiłkami. Jedzenie w porządku, może trochę mało różnorodne. Wszędzie czysto. Bar i basen położone obok siebie jak i kilka zejść do morza. Koniecznie polecam zabrać ze sobą maski do snorklingu. Polecam parom jak i niewielkim rodzinom, którzy chcą się czuć jak na odludziu. To chyba przez ilość plaż. Piękna roślinność w koło, do miasta taksówką jedzie się około 5 minut (ceny 5-7 EUR w jedną stronę), niedaleko oliwny sad, winnica, kanał Koryncki i masa innych rzeczy do zwiedzania wkoło historii jak ktoś na ochotę. Jeśli na krótsze piesze wycieczki to również polecam wybrać się w sąsiednie góry, polecam zdecydowanie. Obsługa hotelowa, sprzątająca i restauracyjna najlepsza na świecie. Atrakcje dla dzieci, animacje dla dorosłych również, aqua Gym, turnieje tenisowe, rzutki, lotki, tańce i śpiewy. Na terenie ośrodka plac zabaw dla dzieci, niezliczona ilość patio przy restauracyjnych między drzewami, piękny amfiteatr, mini basen na którym nie ma nikogo (dodatkowo oprócz głównego). Słona woda w basenach - tak jak i w morzu
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
sierpien 2014
Bielsko Biała 09.09.2014 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPoseidon Hotel
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Posejdon- super miejsce! Polecam!
Ewa, Grudziądz 02.08.2014 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiByliśmy w czerwcu 2014. Nie można nic złego powiedzieć o tym miejscu! Pokoje i łazienki- piękne, czyste i zadbane / codzienne sprzątanie i wymiana ręczników/. Położenie wśród zieleni, bardzo blisko morza. Możliwość wybrania dla siebie odpowiedniego miejsca nad wodą: przy jednym basenie, przy drugim, po lewej taka plaża, po prawej inna, kamienista / konieczne specjalne obuwie do pływania/.Duży wybór leżaków i piękne tereny do spacerów.Bardzo dobre jedzenie- duży wybór.Do posiłków była woda i wino do wyboru / do kolacji brak kawy czy herbaty- płatna/. Bardzo dużo owoców, deserów. W barze przy basenie alkohole i zimne napoje. Jedyne- to rezydentka, która na tym miejscu znalazła się przypadkiem, albo po znajomości. A tak poza tym było świetnie! Zawsze znajdzie się ktoś, kto narzeka!