Opinie o Ramada Loutraki Poseidon Resort
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel nie dla każdego
Aneta 12.09.2016 | Termin pobytu: wrzesień 2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW hotelu spędziłam czas z dziećmi oraz ze znajomymi. Na brak zajęć nie mogliśmy narzekać, każdy z nas znalazł coś dla siebie i w ciągu dnia nie było mowy o nudzie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam jak najbardziej !
Sylwia 27.07.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 26-35 lat, w parzeKilka blogich dni w greckim sloncu i krystalicznie czystym morzu. Miejsce idealne zarowno dla par bezdzietnych, jak i rodzin.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na Peloponez
WIOLETTA, MĄTKI 20.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo ładny, czysty, jedzenie urozmaicone i nastawione na turystów. Pokoje sprzątane codziennie, miła obsługa. Pani rezydentka Joasia bardzo przemiła i pomocna osoba, bardzo fajnie opowiadała o urokach Grecji, zwłaszcza Peloponezu. Hotel położony na zboczu, z pięknymi widokami. Plaża kamienista, woda cieplutka. Basen z wodą słoną to ciekawa propozycja. Ogólnie bardzo fajnie spędzony czas.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Para z dzieckiem.
Paweł, Wieliczka 17.09.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPobyt zaliczamy do udanych! Naszym celem był tygodniowy odpoczynek nad morzem, w którym można popływać z maską i płetwami. W miejscu z dala od zgiełku miejskiego. Raczej nie interesowały nas wycieczki dodatkowe. Po prostu tydzień bez trosk typu zakupy i gotowanie. Tydzień relaksu na plaży. Wybraliśmy wyjazd w prosty sposób: last minute / all inclusive/ samolotem. Padło na Ramada Loutraki Poseidon Resort. I dobrze padło. Ramada jest hotelem/ obiektem bez dostępu osób postronnych. Plaże i deptaki są w praktyce uczęszczane przez gości hotelowych i obsługę. Słowem - spokój. Czego oczekiwaliśmy od wyjazdu, to otrzymaliśmy. Ale teraz najważniejsze. Zawsze powtarzam, że najważniejsi są ludzie, więc skupię się na opinii o nich. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługują panie rezydentki, które mieliśmy szczęście poznać w trakcie pobytu. Pani Krysia i Pani Ola w sposób profesjonalny potraktowały swoje zadanie. W tych wszystkich drobnych sprawach, z jakimi można się zawsze spotkać na wyjazdach świetnie sobie zawsze radziły, ale co ważniejsze, z poważniejszymi zadaniami dawały sobie radę elegancko. Mówię tutaj o organizacji czasu i opieką nad najmłodszymi! Wspomniane Panie świetnie pracowały z najbardziej wymagającą i najtrudniejszą grupą - z dziećmi. Po kilka godzin dziennie, ze szczerym zapałem i uśmiechem, tak, że dzieciaki chciały wracać na kolejne zajęcia! Brawo! Dodatkowo na uwagę zasługują kucharze w ośrodku. Gotują pyszne, różnorodne, dobrej jakości posiłki. Dania lżejsze oraz bardziej treściwe, niezliczone dania mięsne i bezmięsne. Owoce, no i oczywiście wspaniałe desery! Brawo! Na zakończenie aby zostawić sprawiedliwą opinię, zauważę, że w czasie wyjazdu mamy bezpośredni kontakt tylko z garstką ludzi. Natomiast wyjazdy i obsługę na miejscu tego typu wczasów zabezpiecza niezliczona niemal liczba osób. W czasie tego wyjazdu począwszy od zakupu wycieczki w biurze aż do powrotu do kraju, wszystko działało. Dla nas to znaczy, że wszyscy zaangażowani w nasze wakacje, zrobili swoje. Zarówno z Rainbow jak i z hotelu Ramada Loutraki Poseidon Resort. Brawo! Pozdrawiamy Paweł, Agnieszka, Leon
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w hotelu Posejdon w czerwcu 2014
Jerzy, Rybnik 22.06.2014 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąPolecam ten hotel dla osób z dziećmi.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
PeloponezRamada
Paweł, Marysin 19.08.2022 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąDobry punkt do zwiedzenia Aten i Peloponezu, Warto przez góry pojechać do Delf a w drugą stronę na końce peloponezu widoki przepiekne. Jedzienie w miarę trochę za mało akcentów morskich, ryb czy owoców morza. . Hotel rozległy nie ma tłoku, do odpoczynku , woda piękna do pływania i snorklingu, głęboko zaraz przy brzegu. Uwaga wycieczka z hotelu w poszukwaniu delfinów to ściema, -:) ale kilka plaż można zobaczyć
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ramada
Wojtek 20.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąOgólnie beż zarzutu,ładne położenie,jedzenie smaczne,pokoje czyste,fajne kociaki🙂hotel na wzgórzu,także trzeba się liczyć,że powroty do pokoii będą małym wyzwaniem..
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowny hotel
Paweł 15.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo fajny hotel który został wyremontowany. Wszystkie boongalowy są częściowo lub w całości wyremontowane ( podczas naszego pobytu kończono remont boongalow do nr ok 130). Okolica cudowna teren hotelu bardzo duży, zielony, czysty z amfiteatrem. Przy plazy nowe lezaki. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. W basenach przy barze woda słona. Basen przy amfiteatrze z wodą słodka. Naszym animatorem był Bartek, umiał zabawić dzieci, zawsze uśmiechnięty. Codzienne zabawy dla dzieci i dorosłych.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje
Małgorzata Wołonsewicz 11.06.2016 | Termin pobytu: wrzesień 2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel ok , Grecy pomocni i zawsze usmiechnięci. Pomoc medyczna i lekarze spisali sie na 6. Słońce dopisało , ludzie uśmiechnieci i życzliwi. Czego wiecej do szczęscia potrzeba!!!!!!!!!!!!!!! Córka zadowolona, a jej usmiech i szcęście bezcenne dla rodzica. Pani Natalia jest super rezydentem , widac że z powołania. Więc powodów do narzekania brak. Pakuj plecak i z Rainbow do Grecju uderzaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Spokojne wakacje niedaleko Loutraki
SOphie 25.10.2017 | Tagi: do 25 lat, w parzeMoże zacznę od tego, że sam hotel nie mieści się w centrum Loutraki, ale jest od niego oddalony o jakieś 20min drogi. Przy odrobinie szczęścia do turystycznego miasteczka można złapać stopa (Grecy są bardzo przyjaźni pod tym względem). Sam hotel jest dużym obiektem, podzielonym na dwie części, jednak nie odczuwa się tego. W hotelu zakwaterowani są obywatele różnych krajów. Zdecydowany plus za duży basem oraz mniejszy, na który trzeba wspiąć się po schodach (na mapie hotelu można go łatwo odnaleźć). Duży wybór jedzenia, aczkolwiek codziennie serwowane są raczej takie same dania. Przy hotelu jest skrawek bardzo małej, kamienistej plaży, ale przy basenie jest dużo leżaków i miejsc, gdzie można wypocząć i poopalać się. Przy wersji all inclusive dostępny bar z alkoholem i podstawowymi napojami. Duży minus za brak dostępu do ciepłych napoi przez cały dzień (kawy można było się napić tylko przy śniadaniu). Generalnie pobyt w samym hotelu uważam za udany, nie znajduje się on na jednej z wielu pięknym wysp w Grecji, region jest raczej mało bogaty w atrakcje turystyczne, ale jest świetną bazą wypadową na wycieczki, np do Aten. Ostatecznie tygodniowy pobyt uważam za udany, było bardzo spokojnie i nastrojowo