ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Chalkidiki, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Chalkidiki
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Chalkidiki Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Chalkidiki
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Chalkidiki

Greckie wakacje na półwyspie Chalkidiki!

Wybierasz się pierwszy raz do Grecji? Warto skorzystać z opcji last minute i zarezerwować wczasy na Chalkidiki! Lazurowa woda, kameralne zatoczki i bujna roślinność zauroczą Cię niemal od pierwszego wejrzenia. Możesz spełnić tu swoje wakacyjne marzenia, poznając ten urokliwy zakątek Grecji. Jesteś fanem śródziemnomorskiej kuchni? Zatem na pewno odnajdziesz swoje miejsce pośród urokliwych kamieniczek i greckich tawern z souvlakami czy ouzo na czele. Chalkidiki to punkt na mapie Grecji, w którym każdy odnajdzie swoje miejsce!

Złap last minute w greckim raju!

Dlaczego warto upolować last minute na Chalkidiki? Otóż, znajduje się tu ponad 500 km cudownych plaż, na których spędzić można przyjemne chwile w przyjemnym słońcu. Znajdują się tu również skaliste urwiska, zatoczki czy tajemnicze klasztory – zatem bardziej aktywne osoby również będą miały tu sporo „do roboty”! Możesz wybrać last minute do Nea Potidea, która stanowi świetną bazę wypadową w wiele miejsc półwyspu. Co powiesz na Chanioti, gdzie znajdują się plaże z białym piaskiem i cała moc atrakcji? A Paliouri, które jest nieco bardziej kameralne i pozwoli schować się przed tłumem? Na Chalkidiki każdy odnajdzie swój wymarzony zakątek, w którym spędzić można błogi czas z rodziną lub… samemu.

Chalkidiki nie tylko dla leniwych!

Chalkidiki to dobry wybór zwłaszcza, jeżeli lubisz zwiedzać. Możesz skorzystać z okazji i wybrać się na Górę Athos, okrytą mistycyzmem. Właśnie tam mieści się jedyna na świecie chrześcijańska, autonomiczna Republika. Co zaskakujące, średniowieczne obyczaje panują tam… do dziś! Warto również wybrać się na Sithonię! W tym miejscu będziesz mieć okazję zobaczyć na własne oczy tajemniczą wioskę duchów Parthenonas, a także zdegustować chalcydyckiego… miodu. Jeżeli chcesz więc połączyć poznawanie zupełnie obcej kultury i historii wraz z beztroskim wypoczynkiem, koniecznie poczekaj na ofertę last minute na Chalkidiki! Półwysep Chalcydycki może poszczycić się najpiękniejszymi plażami w Grecji, w jakich po prostu nie sposób się… nie zakochać!