All inclusive Grecja

Wakacje w niebieskim raju – all inclusive na Santorini

Charakterystyczne białe domki i kościoły z niebieskimi kopułami, wulkaniczne plaże, czerwone klify, a przede wszystkim szmaragdowe morze. Wszystko to sprawia, że w Santorini nie sposób się nie zakochać! Wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz przeszli się wąskimi, krętymi uliczkami, wspięli na strome zbocza i spoglądali na cudowny zachód słońca, rozciągający się nad wyspą. Santorini to wizytówka Grecji, plasująca się zawsze w ścisłej czołówce najpiękniejszych wakacyjnych destynacji na świecie. Przekonajcie się o tym sami podczas niezapomnianych wczasów all inclusive na Santorynie.

Odkryj fascynującą przeszłość – all inclusive na Santorini

Najsłynniejsza wyspa Cyklad fascynuje tajemniczą historią. Niegdyś Santorini uważana była za mityczną Atlantydę. W czasach starożytnych wyspa była kwitnącym ośrodkiem kultury minojskiej. Wszystko zmieniła jednak potężna erupcja wulkanu ok. 1600 r. p.n.e., która to sprawiła, iż środkowa część wyspy wyleciała w powietrze, a puste miejsce zajęło morze. To jednak utworzyło najsłynniejszą, największą na świecie kalderę, jedną z wizytówek Santorini. Dzisiaj istnieje możliwość zejścia do kaldery czynnego wulkanu i wizyty w gorących źródłach. Wystarczy wybrać się na wycieczkę na wyspy Nea Kameni i Palea Kameni. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane atrakcja dla całej rodziny! Jeżeli zaś lubicie kulturę antyczną, odwiedźcie starożytną Thirę. Miasto to zachowało sporo ruin z czasów, kiedy było stolicą dorycką. Na miejscu czekają na was świątynie, rzeźby, a przede wszystkim antyczny teatr.

Czerwona, biała, a może czarna plaża? – all inclusive na Santorini

Santorini obfituje w naprawdę przepiękne plaże, położone często niezwykle widowiskowo. Na uwagę zasługują szczególnie Paralia Kokkini (Czerwona plaża), położona w zatoczce Akrotiri, White Beach (Biała Plaża) rozciągająca się nieopodal oraz Plaża Perissa pokryta czarnym piaskiem, położona w miejscowości o tej samej nazwie. Każda z nich jest prawdziwie wyjątkowym miejscem, przyciągającym co roku rzesze zainteresowanych. Jeżeli chcecie uciec przed zgiełkiem i gwarem, wybierzcie Cape Columbo. Dzika i dziewicza plaża rozciąga się tu u stóp klifu. Cape Columbo, choć przepiękna, nie oferuje leżaków i innych typowych wygód plażowych. All inclusive na Santorini to ogromny wybór plaż, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon