ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Zakynthos, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Zakynthos
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Zakynthos Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Zakynthos
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Zakynthos

Dlaczego warto spędzić wakacje na Zakynthos?

Zakynthos to piękna, grecka wyspa, uznawana za jedną z najbardziej spektakularnych na całym świecie – głównie ze względu na niesamowitą Zatokę Wraku (Zatoka Navajo), jaka kryje się tam między klifami. Chcesz wypocząć nad krystalicznie czystą wodą? Wyspa Zakynthos i leniwe godziny spędzone nad Morzem Jońskim z całą pewnością będą najlepszym rozwiązaniem! Liczne plaże zachęcają do ich codziennego eksplorowania, malownicza architektura do podziwiania jej na każdym kroku, a ciepła woda do kąpieli w Zatoce Laganas, wśród… żółwi caretta caretta! Jeżeli marzą Ci się wakacje w raju, wybierz ofertę last minute na Zakynthos!

Zakynthos, czyli wypoczynek na jednej z piękniejszych wysp Grecji

Rajska wyspa Zakynthos to jednak nie tylko morskie kąpiele, ale też sposobność do poznania prawdziwego, greckiego… nocnego życia! No chyba, że wolisz bardziej kameralne miejsca? Wybierz zatem Kalamaki w ofercie last minute – właśnie w tym miejscu plaża łagodnie opada do morza, co czyni ją bezpieczną zwłaszcza dla dzieci. A może chcesz wybrać się do Tsilivi? Właśnie tutejszym plażom przyznano Błękitną Flagę za nieskazitelną ich czystość! Idealny wypoczynek zapewnia również mniej komercyjne miejsce, Alykanas - spektakularnych widoków na górzystą Kefallonię po prostu... nie da się zapomnieć!

Last minute na wyspie Zakynthos

Warto wybrać się na Zakynthos, jeżeli ciekawią Cię najpiękniejsze wyspy greckie. Koniecznie odkryj wszystkie jej malownicze zakątki, obowiązkowo wyruszając do Zatoki Wraku – widok z góry przypomina… bajkę o piratach! A co powiesz na Błękitne Jaskinie w pobliżu Skinari? Właśnie w tym miejscu wykonać można będzie wiele pięknych, pamiątkowych zdjęć. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji być na żadnej greckiej wyspie, możesz śmiało zacząć ich zwiedzanie od Zakynthos! To miejsce, w którym ludzie zakochują się błyskawicznie i wracają… każdego roku. Chcesz przekonać się, dlaczego? Wybierz zatem jeden z eleganckich hoteli oferty last minute i dowiedz się, co przyciąga turystów na tę wyspę!