Opinie klientów o Legacy

3.6 /6
23 
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.3
Obsługa hotelowa
4.2
Plaża
3.7
Pokój
4.5
Położenie i okolica
2.8
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
1.6
Wyżywienie
2.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Gdynia 11.09.2015

Super pobyt!

Pobyt w Batumi zaliczam do bardzo udanego. Ludzie mili, pogoda wspaniała, hotel super, położony w niedalekiej odległości od plaży. Z uwagi na trwające remonty, przebudowy okolica niezbyt ciekawa, jednak sam hotel i pobyt w nim rekompensuje wszystkie niedogodności. Przemiła obsługa, czysto, jedzenie wyśmienite, różnorodne. Ktoś, kto narzekał na jedzenie w tym hotelu, ciekawa jestem, czy w domu tak różnorodnie jada. Bardzo bezpiecznie i tanio.

6.0/6

Małgorzata, Kalisz 29.09.2019

Gruzja - Batumi

Pomimo średniej jakości hotelu, opieka rezydenta ,zakupione przez nas wycieczki - Kutaisi , Adjaria oraz Svanetia , Mestia , Ushguli,Zugdidi , klimat i atrakcje Gruzji - dla nas nie ocenione.Polecamy wszystkim Gruzję bez względu na region.

6.0/6

Jarek.R 23.10.2015

WAKACJE SIERPIEŃ 2015

HOTEL BARDZO CZYSTY,JEDZENIE BARDZO SMACZNE,CHCIAŁBYM BARDZO ZOBACZYĆ CO CI NARZEKAJĄCY JEDZĄ W DOMU.PANI REZYDENT TO BARDZO KOMPETENTNA I POMOCNA OSOBA,POWINNA PROWADZIĆ SZKOLENIA DLA REZYDENTÓW.

5.5/6

Julita, Warszawa 23.09.2015

Batumi , sierpień 2015

Gruzja zachwyciła nas w pełni. Planujemy jeszcze tam wrócić. Hotel, miasto sprawiają bardzo sympatyczne wrażenie. Bardzo zależy im na turystach. Polecam wszystkim Gruzję jako kierunek podróży.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem