Panorama

Kategoria lokalna: ***
Lokalizacja Batumi
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Gruzja - wczasy
Wyżywienie All Inclusive Soft
4.1 /6 ( 50 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Polecamy ze względu na przyjemne i relaksujące otoczenie, pobliską plażę oraz prawdziwą, gruzińską atmosferę.

Terminy i ceny wycieczki 2

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel Panorama położny jest w samym sercu czarnomorskiego wybrzeża - w mieście Kobuleti, zlokalizowanym ok. 21 km na zachód od Batumi.
Plaża
Obiekt zlokalizowany nieopodal plaży - zaledwie 50 m spacerkiem przez sosnowy park. Serwis plażowy - bezpłatny.
Do dyspozycji gości
Recepcja 24 - godz. z lobby, restauracja główna (dania w formie skromnego bufetu), winda, coctail-bar oraz strefa wypoczynkowa. Hotel akceptuje płatności kartami kredytowymi.
Pokoje
Na 6 piętrach rozmieszczone są 32 pokoje standardowe oraz 9 apartamentów. Każdy pokój posiada łazienkę (wc, prysznic), TV-sat, klimatyzację oraz balkon. Możliwość zakwaterowania max. 2 dorosłych + dziecka.Ponadto dostępne (na zamówienie - płatne dodatkowo na miejscu w hotelu) przestronne 2-pokojowe apartamenty składające się z pokoju dziennego i sypialni, wyposażone w podwójne łóżko, komplet wypoczynkowy, stolik, przestronną szafę, TV-sat, lodówkę i klimatyzację.
Wyżywienie
All inclusive soft - śniadania i kolacje w formie skromnego bufetu, lunch - w formie lekkich przekąsek. Wybrane napoje bezalkoholowe oraz lokalne wino białe i czerwone, a także gruziński trunek: cha-cha, podawane (10:00-22:00) w restauracji i barze na terenie hotelu.
Program sportowy i animacyjny
Brak programu animacyjnego.
Internet
W ogólnodostępnych częściach hotelu internet Wi-Fi.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 4.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/gruzja-wczasy/panorama
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowanie, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa ( NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
GRUZJA - informacje ogólne

Waluta
GEL – Lari. Można płacić kartami kredytowymi oraz korzystać z bankomatów. Bankomaty są niemalże wszędzie, w wielu z nich można poza lari wypłacić również dolary. Walutę zalecamy wymieniać w kantorach.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Często są one jedynym źródłem dochodu dla całej rodziny.
Wiza
Obywatele polscy podróżując do Gruzji nie potrzebują wizy do 90 dni pobytu. Aby wjechać do Gruzji należy posiadać paszport, który jest ważny co najmniej 6 miesięcy do daty powrotu lub dowód osobisty.
Czas
+ 2 godziny w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
butelka wody 0,5 lari, fast food od 0,5 lari, obiad od 6 lari, lody, baton od 0,5 lari.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Zasięg jest praktycznie wszędzie, nawet w górach. Najpopularniejsze dwie sieci to Geocel i Magti. Od czerwca 2017r nie ma opłat roamingowych w UE. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.
Gruzja
Jest niezwykle atrakcyjnym turystycznie zakątkiem świata. Dość egzotyczna i skrajnie zróżnicowana przyroda, liczne zabytki, oryginalna kultura oraz prastary folklor to tylko niektóre z bogatych walorów tego kraju. Poza tym, przybysze mogą liczyć na niezwykłą gościnność Gruzinów, którzy chętnie wskażą drogę, przenocują i ugoszczą przy stole.
Batumi
Przez wiele osób uważane za najbardziej europejskie miasto Kaukazu. Odpoczynek na plaży w otoczeniu ciepłej morskiej wody, przede wszystkim latem, jest postrzegany tu jako podstawowa forma rozrywki. Wieczorne imprezy w gruzińskim stylu, z lokalnym winem, kilkunastoma gatunkami sera oraz z tradycyjnymi potrawami, często kończące się o wschodzie słońca pozwalają doświadczyć lokalnej gościnności . Największą atrakcją Batumi, oczywiście oprócz Morza Czarnego, jest oddalony o 6 kilometrów od centrum – Ogród Botaniczny. Położony przy samym morzu, na stromym zboczu ogród, podobno jest drugim pod względem wielkości ogrodem botanicznym na świecie. Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Gruzji trwa od połowy czerwca do końca września. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

Dodaj opinię

4.1

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Gruzji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon