Opinie o Oasis Park Splash

Kategoria lokalna: 4

4.7/6
(116 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.2
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
4.8
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    63

    Sympatyczne wspomnienie

    Magdalena, Zgierz 09.10.2015 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Na ten wyjazd do Hiszpanii zdecydowaliśmy się w ostatniej chwili. Hotel Oasis Park wybraliśmy w zasadzie przypadkowo. I była to bardzo (!) dobra decyzja. Cały pobyt wspominamy sympatycznie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Oasis park splash

    Tomasz, Sosnowiec 09.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wszystko bardzo dobrze do momentu powrotu. Jedzenie przepyszne. Pokój sprzątany codziennie. Basen bardzo fajny.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Oasis Park Splash

    julia92gno@gmail.com 10.06.2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    W tym roku Oasis Park Splash wybraliśmy Swojego wyboru nie pożałowaliśmy Śniadania, kolację i obiady Wybór w menu nie od porady ! Przyjemna obsługa w barze przy basenie Whisky z cola, mohito i piwko jak marzenie W recepcji Pani Magdalena Polka na nas czekała Zawsze promienna, uśmiechnięta, pięknie wyglądała. Pokoje czyste i łoże iście królewskie Widok z okna na morze niebieskie Na basenie czasem hałas i bitwa o leżaki Na szczęście nie zbliżaliśmy się często do tej draki Zwiedzilismy Tossa de Mar, Loret i Barcelone Czasu nie starczyło tylko na Girone ! Poszliśmy głosować nawet na polskiego prezydenta Nie wygrał nasz kandydat - taka tego puenta. W Morzu Śródziemnym wysokie fale panowały Pewnego dnia nawet okulary postanowić zabrały! Promieni słońca ilości bez liku Żwirowaty piasek na każdym ręczniku Czas to był wspaniały , pełen radości Do tej pory usmiech na mej twarzy gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    182

    Super hotel!!!

    TOMASZ 28.09.2017 | Termin pobytu: maj 2018 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Właśnie wróciliśmy z Oasis Park Splash.Hotel rewelacyjny dostaliśmy super pokój po remoncie z klimatyzacją,lodówką,sejfem,ładnym basenem i super dwoma wielkimi łożkami.Łazienka wykończona perfekcyjnie.Jedzenie bardzo dobre i naprawdę duży wybór.Basen ok a własciwie 3 baseny plus zjeżdżalnie nie tylko dla dzieci.Fajne animacje prowadzone przez animatorki(jedna z nich to Polka bardzo sympatyczna i zawsze służy pomocą).Wieczorem różne pokazy np iluzjonisty.Do plaży 5 minut spacerkiem.Woda rewelacja czyściutka lecz po 5 metrach robi sie juz głęboko.Do centrum miasteczka około 10 minut,wieczorem uliczki cudne duzo ludzi i fjnych knajpek.Do stacji kolejowej tak 20 minut trzeba podejść.Stamtąd to już godzinka jazdy i jest sie juz w Barcelonie najlepiej kupić bilet za 17,95 na cały dzień 24 godzinny i jest on na 4 strefy.Więc możemy nim podróżować z Clelli do Barcelony i juz na miejscu metrem ,autobusem itp.Miasteczko Calella jest urokliwe i w miarę spokojne.Polecam wszystkim ten hotel i miasteczko wypoczynek gwarantowany!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Супер отых

    Mykola, Zabki 27.06.2018 | Termin pobytu: czerwiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Нам очень понравился отель. Новые номера. Вкусная и разнообразнвя еда. Вежливый персонал. Пляж в 7-10 минут ходьбы, чистый с прозрачной водой.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Wypoczynek na Costa Brava

    KAMILA, NIEGOSZOWICE 03.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Dobra lokalizacja hotelu pozwoliła na łatwe przemieszczenie się po mieście :) Duży plus to także odległość hotelu od plaży oraz dworca kolejowego. Jedzenie smaczne, duży wybór owoców, deserów oraz różnych dań mięsnych i nie tylko . Na obiad i obiadokolacje codziennie były serwowane pizzę - pyszne. Pokoje codziennie sprzątane. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi , bogaty program animacji oraz przystosowany "basen " z zjeżdzalniami dla dzieci.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    60

    Super wakacje! :)

    Monika 05.07.2017 | Termin pobytu: lipiec 2017 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Hotel bardzo mi przypadł do gustu. Blisko plaży, pokoje ładne, czyste, z balkonami, codziennie sprzątane, bardzo miła obsługa.Jedzenie bardzo mi smakowało- dużo i różnorodnie, dla każdego coś dobrego, myślę, że dla każdej diety spokojnie mozna było coś znaleźć.W części basenowej nie było problemu z leżakami. No i animatorki bardzo fajne i uśmiechnięte oraz animatorzy- mili i przystojni :D Rezydenci też bardzo ok :) Z chęcią wróciłabym tam ponownie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    38

    Fantastyczne miejsce!

    Oskar Rafał, Warszawa 17.07.2017 | Termin pobytu: czerwiec 2017 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Z biurem Rainbow lecieliśmy pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. Od pierwszego telefonu i maila wszystko było organizowane szybko, precyzyjnie i bez zbędnych formalności. Tak było do samego końca. Rezydent pod telefonem, zero problemu, wsparcie aż "do drzwi samolotu". W Oasis Park spędziliśmy 8 wspaniałych dni (przełom czerwca i lipca 2017r.). Miejsce zasługuje na najwyższe oceny m.in. dzięki fantastycznej obsłudze. Głównie pracownicy restauracji i animatorzy zasługują na najwyższe uznanie. Uśmiechnięci, przesympatyczni, zagadujący, bawiący się z dziećmi gości. Po naszym wejściu do restauracji przerywali na chwilę pracę, by zagadać, zażartować. Widać było, że jest to szczere, bezinteresowne, płynące z dobrego serca. Animatorzy robią świetną robotę od rana do nocy - dosłownie! Rano i popołudniu prowadzą animacje w mini klubiku dla dzieci (malowanie, gry, figurki z modeliny) i przy dziecięcym basenie (super zjeżdżalnie dla dzieci zrobione na wzór statku pirackiego - rury do zjeżdżania, zjeżdżalnie wąskie i szerokie, wszystko w płytkim basenie, więc bezpiecznym dla najmłodszych). Animacje przy basenie, a wieczorem w sali barowej. Prowadzone w języku hiszpański, angielskim i polskim (świetna animatorka Polka, pozdrawiam). Wieczorne animacje to m.in. tańce z dziećmi, pokaz gadających papug, pokaz profesjonalnego iluzjonisty, koncert na żywo. Na wyższym poziomie, przy barze z przekąskami i drinkami, jest basen i jacuzzi na zewnątrz, jeszcze wyżej kolejny basen, leżaki. Dodatkowo budowana jest kolejna atrakcja - zjeżdżalnie wodne dla starszych dzieci i dorosłych. Każdy basen jest bezpieczny, pilnują go ratownicy. Pokoje pięknie wyposażone, byliśmy we troje (ja, żona, syn), a w pokoju była dwa złączone łóżka małżeńskie, spokojnie mogłoby położyć się jeszcze drugie małżeństwo :) biurko do pracy, duża plazma na ścianie. Czyściutko, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel, bardzo życzliwa pani sprzątająca (Pani Elizabeth). Przepyszne jedzenie, nie wyobrażam sobie, żeby na coś narzekać lub posądzać o monotonność. Codziennie mnóstwo jedzenia, na śniadania płatki, wędliny (różne rodzaje salami, był też stół z wędlinami dojrzewającymi), całe sery do krojenia w tym pleśniowy, warzywa. Wystarczy powiedzieć "omlet", a pan już na Twoich oczach przygotowuje pyszny omlet. Obiady i kolacje przepyszne, zawsze ryby pod różną postacią i owoce morza, krewetki na ciepło i z dipem, kalmary w krążkach i sałatkach, mule. Były też przepyszne paelle z kurczakiem i owocami morza. I desery, lody, fantastyczne ciasta (boski tort lodowy). Świeżutkie owoce, pyszne i świeże, zupełnie co innego niż nasze polskie. W barze przekąski robione na zamówienie (nieodgrzewane): hot dogi, frytki, hamburgery, tosty i duży wybór alkoholi w ofercie all inclusive. Przy barze przez cały tydzień zero kolejek, wysoka kultura, świetna atmosfera. Jeśli ktoś z obsługi czegoś nie rozumiał, nadrabiał gestem, uśmiechem, na migi - zero stresu, super. Miasto Callela jest piękne, szczególnie urocza starówka. Do morza spacerkiem 5 - 10 minut. Plaże czyściutkie, ludzie przesympatyczni. Obalam też mit dziwnego systemu kart all inclusive - nic takiego nie ma! Jest normalna opaska i jak wszędzie pokazujesz i bierzesz drinków, ile chcesz! WiFi na terenie całego hotelu bezpłatnie. Jak widać z powyższego opisu Oasis Park to znakomite miejsce na rodzinne i nie tylko wakacje. Gość traktowany jest z szacunkiem. Dla przykładu przytoczę fakt, że pewnego dnia po kolacji rozdawano kobietom róże... Mimo że jestem dość krytyczny i wymagający, uważam, że hotelu tego nie ma za co skrytykować, a wręcz przeciwnie, można tylko chwalić. W związku z tym wrócimy tam za rok, maksymalnie dwa! Polecam gorąco pobyt w tym miejscu. Opinię tę zamieściłem od razu po powrocie na tripadvisor.pl, żeby przekonać innych do pobytu w tym miejscu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Calella Hotel

    Dariusz, Tychy 04.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Świetny hotel z myślą dla kogoś kto spędza wakacje z dzieckiem. Kilka basenów na różnych poziomach i głębokościach, zjeżdżalnie. W środku kącik gdzie można porysować, pograć na automatach. Jedzenie urozmaicone i każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Bardzo polecam hotel 🏨

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bardzo pozytywny.

    ARTUR, Sopot 20.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wrażenia z pobytu niesamowite! Hotel bardzo urokliwy, bardzo przyjemny i bardzo przytulny. Obsługa idealna, miła, sympatyczna, pomocna;) Jedzenie pyszne i oryginalne :) Baseny na obiekcie dla dzieci super, strefy na opalanie super, aaaaa i blisko do morza. :) Czystość na wysokim poziomie, Panie dbały każdego dnia o czystość całego obiektu oraz pokoju. (Pachnąca pościel i ręczniki ) Przemiła obsługa baru. Polecam każdemu i napewno wrócimy i to jeszcze w tym roku :).!!!!!!!