Opinie klientów o ALEGRIA Maripins

4.9 /6
114 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.1
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Pawel, Krosno 29.07.2019

Alegria Maripins

Ogólnie pobyt w hotelu Maripins jak i w samej Hiszpanii (Katalonii) uważam za bardzo udany. My z rodziną preferujemy odpoczynek pomieszany ze zorganizowanym zwiedzaniem i na tym polu Rainbow sprostał naszym oczekiwaniom. Odpoczęliśmy i zobaczyliśmy to, co zaplanowaliśmy.

4.5/6

Slawomir 30.07.2019

Pół na pół

4.5/6

Diana, Warszawa 13.06.2019

Hotel dla niewymagających

Położenie hotelu super: przy deptaku,morzu, niedaleko knajpek i kolei a przy tym cichy. Jedzenie dobre ale jak dla mnie monotonne. Pokoje standardowe, czyste zadbane, codziennie wymieniane ręczniki, myta podłoga,co drugi dzień wymieniana pościel. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, a bariera językowa nie stanowi przeszkód. Przy zakwaterowaniu pierwszą rzeczą o jaką mnie zapytał recepcjonista było czy napiję się szampana:) WF w pokoju działało bez zarzutu. Mega zadowolona byłam z rezydentki Beaty, ogarnięta zabawna, na głowie staje żeby pomóc, doradzić. Barcelona miejsce które trzeba odwiedzić. Miasto zwiedzałam z przewodnikiem i sama. Na każdym kroku punkt informacyjny, otrzymujesz mapy i w drogę, a jest co zwiedzać. Polecam.

4.5/6

Daria 19.07.2016
Termin pobytu: wrzesień 2016

Wakacje

Polecam
121222329
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem