Opinie klientów o ALEGRIA Maripins

4.9 /6
103 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.1
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.0/6

Gdańsk 23.09.2017
Termin pobytu: sierpień 2017

Skandaliczny poziom usługi w Rainbow

Z każdym rokiem Rainbow słabiej obsługuje turystów.

0.5/6

Oszukana 09.07.2019

hotel w VI 2019 przy placu budowy

Pobyt od 22 do 29 czerwca był koszmarem. Za blisko 13 tys. złotych przez tydzień przebywaliśmy na PLACU BUDOWY, ponieważ tuz obok, jak sięgnąć wzrokiem trwały prace podziemne i naziemne obejmujące: wymianę kostki brukowej, wymianę rur w tym kanalizacyjnych i studzienek, prace wokół trakcji kolejowej, zablokowany cały pas ruchu. NIKT w Rainbow NIE poinformował nas o tym, przez co nasz wyczekiwany urlop był całkowicie zmarnowany poprzez: hałasy od rana do wieczora, warkot młotów pneumatycznych, kruszarek, pił, krzyki pracowników, hałas dostaw materiałów budowlanych (znacie ten wysoki pisk przy cofaniu koparek i ciężarówek?). Do tego konieczność przechodzenia po metalowych wąskich kładkach nad rozkopami, smród kanalizacji, żółto-brązowa woda w kranie. Masakra. Nawet głośna muzyka puszczana przy basenie nie była w stanie zagłuszyć tego przykrego hałasu, o zapachu nie wspominając. Co do samego hotelu - w normalnych okolicznościach byłby przeciętym hotelem, z problemami (zbyt mało osób na restauracji do obsługi, wyczekiwanie na wolny stolik, dziwny system wydawania napoi do posiłków, wieczne kolejki z tego tytułu, beznadziejne animacje). Żeby stamtąd uciec - zmuszone byłyśmy kupować wycieczki za grube pieniądze od Rainbow.

0.5/6

Anna Kalisz 19.06.2019

oferta nie zgodna z katalogiem

Dlaczego biuro nie poinformowało ,o pracach remontowych przed hotelem i promenady,Nie ma przyjścia na plażę,przez tory,pył,kurz ,huk od rana do nocy.W hotelu ,który jest ładny i ma 4 gwiazdki!,przebywa obecnie prawie tylko młodzież,z szkół hiszpańskich i niemieckich,dzieci i nastolatki,zespoły młodzieżowe sportowe.Wrzask ,chamstwo na stołówce i wszędzie.Okupowany przez młodzież basen.Do plaży na skutek remontu daleko ,ok 300 m,Autobus nie podjeżdża pod hotel ,trzeba wleć samemu bagaże ok 300 mertów spod innego hotelu ,po wertepach.Smarkaczy podwożą pod same drzwi od tył ,a nas nie.Kolejna porażka.Polecam hotel po remoncie,do hotelu nie mam zastrzeżeń,choć to nie 4 gwiazdki.Nis wieczorem się nie dzieje,może z powodu obłożenia smarkaczami ,nad którymi opiekunowie nie panują.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem