Don Juan Tossa

5.4/6 (9 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Don Juan Tossa
Galeria (16)
Don Juan Tossa
Don Juan Tossa
Don Juan Tossa
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Don Juan Tossa

5.4 / 6(9 opinii)
Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.0
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Agnieszka Bogdańska 07.05.2023

Życzliwość, fachowość, pogoda ducha, profesjonalizm i piękno w Tossa De Mar

W hotelu Don Juan można beztrosko łamać nogi. Mnie zdarzyło się to w pierwszym dniu pobytu, a mimo to był to najwspanialszy wypoczynek! Pragnę szczególnie podziękować pani Monice - Polce, recepcjonistce z hotelu, która natychmiast spod ziemi wydobyła wózek inwalidzki, była serdeczna i opiekuńcza, a ponadto niezwykle fachowa. To taki dobry duszek tego miejsca. W ogóle wszyscy są tam serdeczni i kochani. Rezydent - pan Rafał z RAINBOW to świetny profesjonalista, dzięki któremu zwiedziłyśmy z córką magiczną Barcelonę, Gironę i muzeum Dalego w Figueres. Jest to człowiek opanowany i życzliwy. Panie Dorota i Dominika (z Poznania) to skarbnice wiedzy o Hiszpanii i dobre organizatorki. Ubezpieczenie działa błyskawicznie i bez zarzutu, klinika w Gironie jak w Leśnej Górze. Tossa de Mar jest czarowna i malownicza.W hotelu czyściutko i przepyszne jedzenie. Za wszystko serdecznie dziękujemy biuru RAINBOW , jego pracownikom i hotelowi Don Juan w Tossie, a przede wszyskim ognistej Hiszpanii za to, że jest taka piękna! Agnieszka z córką Marusią.

6.0/6

MARIUSZ 09.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Pobyt czerwiec

Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, Do najbliższej plaży jak i centrum ok 200 m. Hotel składa się z dwóch budynków- my akurat dostaliśmy pokoje w tym nowszym, wyremontowanym . Jedzenie przepyszne, Dopłaciliśmy przed wyjazdem do obiadów. Napoje do kolacji i obiadu dodatkowo płatne. W recepcji w dniu przyjazdu proszą o nr karty płatniczej gdzie podczas pobytu są doliczane zamawiane napoje itd oraz opłata klimatyczna. Basen fajny, nie było problemu z leżakami. Plaże żwirkowe warto zabrać obuwie do wody. Tossa De Mar jest przepiękną, urokliwą miejscowością z śliczną średniowieczną starówką i warownią. Wieczorami można godzinami spacerować po urokliwych uliczkach z mnóstwem knajpek i sklepików. Skorzystaliśmy z jednej wycieczki proponowanej przez Rainbow do Barcelony- było ok. Rezydentka załatwiła nam samochód w wypożyczalni/koszt 70 euro z pełnym ubezpieczeniem +250 euro kaucji/ i wybraliśmy się do ogrodów botanicznych w Blanes -polecam są przepiękne. Reasumując pobyt udany, bardzo nam się podobało w Tossie jak i w wybranym hotelu. Jeśli chodzi o minusy to transfer z lotniska. Tossa leży najbliżej Girony a jednak wysiadaliśmy ostatni-trwało to ok 100 minut, czyli nie warto sugerować się przy wyborze wczasów odległością od lotniska bo przewoźnik i tak jedzie w/g swojego rozkładu. Drugi minus to brak informacji że można dopłacić do opcji którą w hotelu nazywają "woda i wino" w przypadku wykupienia wycieczki z opcją HB lub FB
Pokaż więcej opinii (7)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem