All inclusive Hiszpania

Odkryj „Dzikie Wybrzeże” – wakacje all inclusive na Costa Brava

Najpopularniejsza część hiszpańskiego wybrzeża, zachwycająca wiecznym słońcem i gorącą wodą, Costa Brava to w dosłownym tłumaczeniu Dzikie Wybrzeże. Nazwa ta wzięła się od surowych, dzikich krajobrazów, jakie dominują w tym regionie. Kraina rozciąga się na 200 km od Blanes po granicę z Francją. Znajdziemy tu strome, skaliste wybrzeża, tajemnicze zatoki, a przede wszystkim krystalicznie czyste, lazurowe morze.

Ciesz się życiem na jednej z rajskich plaż – all inclusive na Costa Brava

Dzikie wybrzeże, choć obecnie ujarzmione przez przemysł turystyczny i gastronomiczny, nie straciło zbyt wiele ze swojego pierwotnego uroku. Dalej przyciąga ono co roku rzesze turystów z całego świata, którzy pragną podziwiać zjawiskowe plaże, malownicze zatoczki czy spektakularne formacje skalne. Costa Brava przyciąga zarówno miłośników zurbanizowanych plaż ze wszelkimi nowoczesnymi udogodnieniami, jak również szukających ciszy i spokoju pośród dzikiej natury. Ciepła, lazurowa woda kusi miłośników pływania i sportów wodnych. Jest też świetną okazją, aby popatrzeć na malownicze wybrzeże z innej perspektywy. Na miejscu czekają na Was wszelkie udogodnienia, z wypożyczalniami sprzętu do pływania czy nurkowania na czele. A jakie atrakcje czekają na Was jeszcze podczas all inclusive na Costa Brava?

Wakacje pełne wrażeń - all inclusive na Costa Brava

Costa Brava to tętniące życiem kurorty, w których zawsze coś się dzieje! Dlatego na moc wrażeń nie powinni narzekać nawet najbardziej wymagający turyści. Co roku odbywają się tu liczne letnie festiwale, pokazy kin plenerowych, cykliczne festyny czy imprezy uliczne. Na najwięcej atrakcji możecie liczyć w typowo turystycznych miejscowościach, jak Lloret del Mar czy Blanes, jednak również mniejsze kurorty dbają o wypoczynek i rozrywkę swoich gości. Podczas all inclusive na Costa Brava grzechem byłoby nie zwiedzić stolicy regionu, Girony. Miasto, posiadające starożytne korzenie, położone jest malowniczo na zboczach wzgórza. Wąskie uliczki idealnie oddają klimat Katalonii. Romantyczny spacer starym miastem to okazja, aby zobaczyć doskonale zachowane łaźnie miejskie i słynną jednonawową katedrę.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon