ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Costa Brava, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Costa Brava
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Costa Brava Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Costa Brava
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Hiszpania Costa Brava

Dlaczego warto lecieć na Costa Brava?

Chcesz przeżyć przygodę życia? Wybierz się więc na wakacje last minute na hiszpańskie wybrzeże Costa Brava. To jedno z najbardziej popularnych miejsc wypadowych w całej Hiszpanii. Rozciąga się ono na ok. 200 km, aż pod granicę z Francją. Costa Brava to głównie surowe i dzikie krajobrazy, malownicze zatoki, skaliste wybrzeża i przede wszystkim przezroczysta, błękitna woda. Jeżeli chcesz oderwać się od rzeczywistości i w zupełności oddać się wakacyjnej atmosferze, wybierz się na Costa Brava i… wypocznij!

Last minute na przepięknych plażach Costa Brava

Chcesz udać się w miejsce, które mimo ogromnej bazy turystycznej nie zdążyło jeszcze przesiąknąć komercją? Wakacje last minute na Costa Brava będą najbardziej trafnym wyborem! Tym, co przyciąga na popularne hiszpańskie turystów z całej Europy, jest przede wszystkim miła atmosfera, spektakularne widoki, malownicza linia brzegowa, krystaliczne morze i piaszczyste plaże. Na Costa Brava atrakcje dla siebie znajdą zarówno miłośnicy miejskiego gwaru, jak i wielbiciele kameralnych zakątków. Istnieje również możliwość uprawiania wielu różnych sportów wodnych – a to ze względu na sprzyjające ku temu warunki. Zatem kitesurfing, windsurfing czy nurkowanie i snorkeling… jak najbardziej wskazane!

Leć na wakacje na Costa Brava!

Na miłośników wodnych szaleństw czeka jeszcze m.in. Water World, czyli park wodny bądź Aquatic Zoo. Costa Brava to miejsce, gdzie odbywają się festiwale, imprezy i festyny. Jak widzisz, nie ma więc mowy o nudzie! Wybierz ofertę last minute w słynnym kurorcie Lloret de Mar bądź Blanes, jeżeli szukasz życia nocnego i cenisz sobie wieczorne imprezy. Koniecznie udaj się również do starożytnej Girony, która położona jest na malowniczym wzgórzu. Stąd blisko jest również do Barcelony, a więc warto będzie wybrać się również tam. Wakacje na Costa Brava pozwolą Ci poznać prawdziwie hiszpański klimat, a także wypocząć od codzienności. Skorzystaj z oferty last minute, aby przeżyć niesamowitą przygodę… życia!