Opinie klientów o Golden Bahia de Tossa

5.7 /6
13 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.0
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krystyna, Gdańsk 04.08.2014

SUPER HOTEL!!!

Hotel zarówno z rewelacyjną obsługą, zapleczem, jak i położeniem; dla turystów w wieku dojrzałym i dla rodzin z małymi dziećmi.

6.0/6

Dariusz, Hrubieszów 20.07.2022

Magiczna Hiszpania

Wspaniały hotel w cudownej miejscowości. Pomimo wielkości nie przytłaczał. Pyszne wyżywienie, czyste pokoje i uśmiechnięta obsługa. Polecamy w 100% i na pewno tam wrócimy. Wypoczęci i zrelaksowani.

6.0/6

Violetta, Kościan 06.06.2024
Termin pobytu: wrzesień 2023

wakacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Piękny hotel, bardzo dobre jedzenie. Przepiękna miejscowość. Łatwy dojazd do Barcelony autobusem rejsowym.

6.0/6

Dariusz, Warszawa 07.11.2019

Tossa i Barcelona w hotelu Golden Bahia

Bajkowe, miniaturowe, średniowieczne miasteczko Tossa de Mar, od lat kusiło nas z fotografii folderów zapraszających na wypoczynek na Costa Brava. Toss . Choć jest wizytówką regionu, na szczęście leży na uboczu głównych tras, stąd mekką turystów pozostają Loret de Mar, czy Santa Suzana. W tym roku nasze marzenie, by odwiedzić Tossę, stało się rzeczywistością, a Hotel Golden Bahia De Tossa & Spa był naturalnym wyborem, ponieważ miał najwięcej ocen pozytywnych. To był ten przypadek, kiedy opisy biura podróży w 100 % odpowiadały zastanej na miejscu rzeczywistości. Transfer z Chirony do Tossy trwał ok 40 minut i z Loret odbywał się taksówką, ponieważ byliśmy jedyną rodziną z Polski udająca się w tym kierunku. W Tossa de Mar nie spotkacie tłumów głośnej młodzieży, dominują osoby w średnim wieku i rodziny, nie ma tu klubów nocnych i dyskotek, głośnej muzyki, nachalnych reklam. Wieczorami plaża pustoszeje, a urocze, wąskie uliczki zapełniają przechadzające się pary, ożywają gośćmi butiki i restauracje. Plaże Tossy są „prawie” piaskowe (-drobne kamyczki), wbite pomiędzy pasmo wzgórz. Przycumowane w zatoczce białe łodzie leniwie kołyszą się na falach. Nad główną, miejską plażą, dumnie wznoszą się średniowieczne mury i wieże obronne, a na samym szczycie latarnia morska. Hotel Golden Bahia jest „nieco” oddalony od morza. Ale można to uznać jako jeden z jego atutów. Całe miasto można obejść w kilkanaście minut, więc codzienny spacer na plażę jest zdrowym urozmaiceniem pobytu. Okna pokoi hotelowych wychodzą na spokojne ulice, a w dali rozpościerają się porośnięte lasami wzgórza. Hotel jest duży, zadbany, wręcz elegancki, z imponującym basenem i strefą spa. Dominują goście z Wielkiej Brytanii i pobliskiej Francji, dużo miejscowych i dosłownie kilka osób z Polski. W hotelu, w żadnym z miejsc, nie odczuwa się tłoku, no chyba, że ktoś wpadnie na posiłek do restauracji, w ostatniej chwili, tuż przed jego oficjalnym zakończeniem. W restauracji spotkacie duży wybór dań wszelakich od typowo hotelowych po miejscowe specjały. Tossa to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje, piękne krajobrazy, czyste plaże i wysokiej klasy serwis hotelu Golden Bahia De Tossa & Spa. Miejsce, które oddaje charakter Katalonii, do którego chce się wracać. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania panu Jose Miguel Garcia, który z wrodzonym sobie wdziękiem codziennie witał nas w języku polskim w hotelowej restauracji.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem