Wczasy w Asturii - co musisz wiedzieć?

  • O Asturii
  • Opinie
  • Pogoda

Asturia

Malowniczo piękny, zielony region, położony na samej północy Hiszpanii – tak właśnie wygląda Asturia. Jeśli chcesz odkryć niego inne oblicze Półwyspu Iberyjskiego i przekonać się, jakie zapierające dech w piersiach widoki tam na Ciebie czekają – wycieczka objazdowa, której celem będzie właśnie Asturia to dobry pomysł. Wybierz się na nią, choćby na last minute i zwiedź piękne Oviedo, wybierz się na spacer plażami Costa Verde (zielonego wybrzeża), czy odwiedź jedną z tamtejszych winiarni. Asturia zaskoczy Cię niejeden raz – szczególnie pięknem przyrody. Aż 1/3 spośród obszarów chronionych na terenie regionu zostało uznanych przez UNESCO za rezerwat biosfery. To prawdziwy naturalny raj!

Zobacz również oferty w innych regionach w Hiszpanii: Costa Almeria Costa Blanca Costa Brava Costa de la Luz Costa del Maresme Costa del Sol Costa Dorada Costa Tropical Fuerteventura Gran Canaria La Gomera La Palma Lanzarote Majorka Teneryfa oraz informacje o Hiszpanii.

Opinie o Asturii

Asturii
6.0 /6

Asturia

Piękne miejsca i pokazane w bardzo interesujący sposób. Ciekawy program , ktory Pan Michał zrealizował w 120 %
Dodał(a):
GRAZYNA DEMBNA, LUBLIN, 29.09.2019
6.0/6 Ocena ogólna Asturii

Pogoda w Asturii

Na pogodę w regionie Asturii duży wpływ ma oceaniczny klimat, który sprawia, że latem nie panują tu ekstremalne temperatury, a zimą rzadko pojawiają się mrozy. Pomiędzy czerwcem a sierpniem temperatura w Asturii sięga od 25°C do 30°C, a słupek rtęci spada dopiero późną jesienią. Wtedy także mogą pojawiać się większe opady. Zimą pogoda w Asturii jest dość chłodna, a z powodu dużej wilgotności powietrza odczuwalna temperatura może być niższa. Wiosna natomiast rozpoczyna się zwykle w połowie kwietnia.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów