Wczasy w Asturii - co musisz wiedzieć?

  • O Asturii
  • Opinie
  • Pogoda

Asturia

Malowniczo piękny, zielony region, położony na samej północy Hiszpanii – tak właśnie wygląda Asturia. Jeśli chcesz odkryć niego inne oblicze Półwyspu Iberyjskiego i przekonać się, jakie zapierające dech w piersiach widoki tam na Ciebie czekają – wycieczka objazdowa, której celem będzie właśnie Asturia to dobry pomysł. Wybierz się na nią, choćby na last minute i zwiedź piękne Oviedo, wybierz się na spacer plażami Costa Verde (zielonego wybrzeża), czy odwiedź jedną z tamtejszych winiarni. Asturia zaskoczy Cię niejeden raz – szczególnie pięknem przyrody. Aż 1/3 spośród obszarów chronionych na terenie regionu zostało uznanych przez UNESCO za rezerwat biosfery. To prawdziwy naturalny raj!

Zobacz również oferty w innych regionach w Hiszpanii: Almeria Costa Almeria Costa Blanca Costa Brava Costa de la Luz Costa del Maresme Costa del Sol Costa Dorada Fuerteventura Gran Canaria La Gomera La Palma Majorka Teneryfa oraz informacje o Hiszpanii.

Opinie o Asturii

Asturii
6.0 /6

Asturia

Piękne miejsca i pokazane w bardzo interesujący sposób. Ciekawy program , ktory Pan Michał zrealizował w 120 %
Dodał(a):
GRAZYNA DEMBNA, LUBLIN, 29.09.2019
6.0/6 Ocena ogólna Asturii

Pogoda w Asturii

Na pogodę w regionie Asturii duży wpływ ma oceaniczny klimat, który sprawia, że latem nie panują tu ekstremalne temperatury, a zimą rzadko pojawiają się mrozy. Pomiędzy czerwcem a sierpniem temperatura w Asturii sięga od 25°C do 30°C, a słupek rtęci spada dopiero późną jesienią. Wtedy także mogą pojawiać się większe opady. Zimą pogoda w Asturii jest dość chłodna, a z powodu dużej wilgotności powietrza odczuwalna temperatura może być niższa. Wiosna natomiast rozpoczyna się zwykle w połowie kwietnia.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon