WAKACJE W Asturii

15.09.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
4 050 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Asturii?

Asturia:

Państwo:
Hiszpania
Waluta:
EUR
Malowniczo piękny, zielony region, położony na samej północy Hiszpanii – tak właśnie wygląda Asturia. Jeśli chcesz odkryć niego inne oblicze Półwyspu Iberyjskiego i przekonać się, jakie zapierające dech w piersiach widoki tam na Ciebie czekają – wycieczka objazdowa, której celem będzie właśnie Asturia to dobry pomysł. Wybierz się na nią, choćby na last minute i zwiedź piękne Oviedo, wybierz się na spacer plażami Costa Verde (zielonego wybrzeża), czy odwiedź jedną z tamtejszych winiarni. Asturia zaskoczy Cię niejeden raz – szczególnie pięknem przyrody. Aż 1/3 spośród obszarów chronionych na terenie regionu zostało uznanych przez UNESCO za rezerwat biosfery. To prawdziwy naturalny raj!

Zobacz również oferty w innych regionach Asturii: Costa Almeria, Costa Blanca, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada, Fuerteventura, Gran Canaria, Kantabria, La Palma, Lanzarote, Madryt, Majorka, Teneryfa oraz informacje o Asturii.

Opinie o Asturii

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Asturii

Na pogodę w regionie Asturii duży wpływ ma oceaniczny klimat, który sprawia, że latem nie panują tu ekstremalne temperatury, a zimą rzadko pojawiają się mrozy. Pomiędzy czerwcem a sierpniem temperatura w Asturii sięga od 25°C do 30°C, a słupek rtęci spada dopiero późną jesienią. Wtedy także mogą pojawiać się większe opady. Zimą pogoda w Asturii jest dość chłodna, a z powodu dużej wilgotności powietrza odczuwalna temperatura może być niższa. Wiosna natomiast rozpoczyna się zwykle w połowie kwietnia.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.