All inclusive Hiszpania

Ciesz się 320 słonecznymi dniami w roku – all inclusive na Costa del Sol

Costa del Sol, czyli słynne Wybrzeże Słońca! Położony na południu Andaluzji region to gwarant udanego wypoczynku, niezależnie od pory roku. Niegdyś dostępny dla najbardziej zamożnych, przyciąga obecnie turystów z całego świata. Tutejsze krajobrazy, lokalna architektura, a przede wszystkim andaluzyjska kultura sprawiają, iż w Costa del Sol trudno się nie zakochać. All inclusive tutaj to najlepsza okazja, aby zrozumieć hiszpański temperament, nauczyć się tańczyć flamenco oraz wziąć udział w jednej z romerias. Prawdziwym magnesem są jednak słońce i piękna pogoda. Panujące tu tropikalne temperatury rzadko spadają poniżej 30 stopni. Najlepszym sposobem na orzeźwienie są morskie kąpiele. Woda, choć przyjemnie chłodniejsza, nagrzewa się latem do 24 stopni Celsjusza. Wszystko to tworzy niemal idealne warunki do plażowania, opalania się i pluskania w wodzie.

Bajeczne plaże do wyboru – all inclusive na Costa del Sol otoczeniu rajskich plaż.

Wybrzeże Słońca to 140 plaż, tworzących zróżnicowaną linię brzegową. Od dzikich, ukrytych w zaroślach czy romantycznie schowanych w zatoczkach, po te oferujące wszystkie najnowsze udogodnienia. Podczas all inclusive na Costa del Sol odwiedźcie chociażby Buriannę w Nerji. Plaża ta cechuje się idealnie złotym piaskiem, czystą wodą oraz dużą ilością malutkich chiringuitos, czyli knajpek serwujących paellę i dania lokalnej kuchni. Playa Malapesquera jest z kolei corocznym pewniakiem do zdobycia „Błękitnej Flagi”. Znajdująca się w Benalmadenie plaża zachwyca połączeniem z terenami zielonymi, dającymi wytchnienie od hiszpańskiego słońca. Jeśli planujecie zaś all inclusive z dziećmi, rozważcie Marbellę i plażę Capobino. Czysta woda, łagodne zejście i panującą tu spokojna, rodzinna atmosfera powodują, że każdy czuje się sielsko.

Miasta, które trzeba zobaczyć – all inclusive na Costa del Soli

Znajdujący się na południu Andaluzji, pas wybrzeża obfituje w bardzo ciekawe miasta i miasteczka. All inclusive na Costa del Sol to przede wszystkim okazja, aby odwiedzić Malagę. Miasto to kryje w sobie kilka miejsc symbolicznych dla całej prownicji. Należą do nich przede wszystkim zamek Gibralfaro, Alcazaba, Teatr Rzymski oraz katedra. Warto również zatrzymać się choćby na chwilę w Muzeum Picassa. Jeżeli czas wam pozwoli, zajrzyjcie także do Benalmadeny. Tutejszy port jachtowy przypomina nieco Wenecję, będąc dwukrotnie wybranym najpiękniejszą mariną na świecie. W pobliżu plaży znajduje się charakterystyczny zamek El Bil Bil, pełniący funkcję centrum kultury. Bardziej spektakularnie wygląda jednak Castillo de Colomares, wybudowane de facto jako pomnik na cześć Krzysztofa Kolumba. Fani naturalnego piękna powinni zawitać do wspomnianej wyżej Nerji. Największą atrakcją tej niewielkiej miejscowości jest jaskinia Cueva de Nerja, gdzie zobaczyć można największy na świecie stalagnat.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon