ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Costa Dorada, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Costa Dorada
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Costa Dorada Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Costa Dorada
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Hiszpania Costa Dorada

Dlaczego warto polecieć na Costa Dorada?

Costa Dorada w tłumaczeniu na język hiszpański to… Złote Wybrzeże. Ten turystyczny region w północno-wschodniej części kraju kusi 90 km linii brzegowej rajskimi zatoczkami, uroczymi miejscowościami, luksusowymi hotelami, wspaniałą kuchnią śródziemnomorską oraz niesamowitymi widokami na dosłownie każdym kroku. Jeżeli chcesz odkryć jedno z najpiękniejszych miejsc tej nadmorskiej części Hiszpanii, koniecznie wybierz last minute na Costa Dorada! Możesz wybrać się np. w okolicę Tarragony, wyróżniającej się dziedzictwem historycznym oraz malowniczym otoczeniem natury bądź udać się z rodziną do popularnych parków rozrywki takich, jak Calafell lub Cambrils. A może beztroskie plażowanie na plażach Altafulla lub Miami Playa? Wybór należy już wyłącznie do Ciebie!

Costa Dorada – wymarzone wczasy last minute

Na wybrzeżu Costa Dorada znajdziesz wiele miejsc, jakie są szalenie klimatyczne i… kameralne. Jeżeli jednak wolisz odrobinę szaleństwa, leć na last minute do miejscowości Salou – jednej z najczęściej odwiedzanych na wybrzeżu Costa Dorada. Znajdziesz tu hotele światowej klasy, liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, a także doświadczysz bogatego życia nocnego – fani wieczornych tańców będą zachwyceni! Pozostań w prowincji Tarragona, jeżeli chcesz spędzać beztroski czas na złotym piasku, wśród otoczenia niesamowitych widoków i gościnnych mieszkańców. Łagodny i śródziemnomorski klimat sprawiają, że Costa Dorada to wymarzone miejsce na wczasy!

Co jeszcze oferuje Costa Dorada?

Słynne hiszpańskie wybrzeże oferuje wiele rodzajów plaż, których zróżnicowanie daje możliwość wypoczynku zarówno rodzinom z dziećmi czy samotnym imprezowiczom, jak i np. parom poszukujących kameralnych zatoczek tylko… dla siebie. Wyobrażasz sobie 12 km rajskiego wybrzeża, usypanego miękkim piaskiem i otoczonego malowniczą zabudową? Wybierz last minute w okolicy Miami Playa! Możesz tu również skorzystać z szerokiej gamy sportów wodnych takich, jak wycieczka kajakiem bądź nurkowanie z maską! Jeżeli chcesz poczuć zapach rozgrzanego piasku, morską bryzę i rozkoszować się niesamowitymi widokami, wakacje na Costa Dorada z całą pewnością będą najbardziej trafnym wyborem!