WAKACJE W Kantabrii

15.09.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
3 950 zł3 875 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Kantabrii?

Kantabria:

Państwo:
Hiszpania
Waluta:
EUR
Nad piękną Zatoką Biskajską na północy Hiszpanii roztacza się Kantabria. Rejon wyjątkowy, o niepowtarzalnym klimacie, który czaruje i przyrodą, i architekturą. Wspólnie z nami odkryjesz zarówno stolicę regionu Kantabria – Santander, jak i zapierające dech w piersiach jaskinie Altamira, piękne górskie panoramy i malownicze plaże nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego… jest się w czym zakochać!
Kantabria to pomysł dla tych, którzy lubią zwiedzać i odkrywać nie tylko miejsca z pierwszych stron przewodników i poszukują prawdziwego hiszpańskiego klimatu. Wybierz się tam wspólnie z nami – zarezerwuj swoją wycieczkę także na last minute!

Zobacz również oferty w innych regionach Kantabrii: Asturia, Costa Almeria, Costa Blanca, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada, Fuerteventura, Gran Canaria, Madryt, Majorka, Teneryfa oraz informacje o Kantabrii.

Opinie o Kantabrii

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Kantabrii

Pogodę w Kantabrii kształtuje wilgotny klimat o oceanicznym charakterze. Lata trwają dość długo i są zazwyczaj ciepłe, a krótkie zimy przebiegają łagodnie. Pomiędzy czerwcem a lipcem temperatura w Kantabrii sięga zwykle ok. 23-27°C, a w najchłodniejszym styczniu spada do ok. 10°-12°C. Opady deszczu mogą pojawiać się w ciągu całego roku, ale nie są zwykle długie i obfite. Jesienią mogą jednak zrywać się porywiste wiatry.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.