Wczasy w Kantabrii - co musisz wiedzieć?

  • O Kantabrii
  • Opinie
  • Pogoda

Kantabria

Nad piękną Zatoką Biskajską na północy Hiszpanii roztacza się Kantabria. Rejon wyjątkowy, o niepowtarzalnym klimacie, który czaruje i przyrodą, i architekturą. Wspólnie z nami odkryjesz zarówno stolicę regionu Kantabria – Santander, jak i zapierające dech w piersiach jaskinie Altamira, piękne górskie panoramy i malownicze plaże nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego… jest się w czym zakochać!
Kantabria to pomysł dla tych, którzy lubią zwiedzać i odkrywać nie tylko miejsca z pierwszych stron przewodników i poszukują prawdziwego hiszpańskiego klimatu. Wybierz się tam wspólnie z nami – zarezerwuj swoją wycieczkę także na last minute!

Zobacz również oferty w innych regionach w Hiszpanii: Costa Almeria Costa Blanca Costa Brava Costa de la Luz Costa del Maresme Costa del Sol Costa Dorada Fuerteventura Gran Canaria La Gomera La Palma Majorka Teneryfa oraz informacje o Hiszpanii.

Opinie o Kantabrii

Kantabrii
6.0 /6

Kantabria

Wybrane miejsca w programie do zwiedzania ciekawe i przez Przewodnika przekazane bardzo ciekawie. Pan Michał to bardzo dobry przewodnik, który uwielbia to co robi i ma bardzo obszerna wiedzę.
Dodał(a):
GRAZYNA DEMBNA, LUBLIN, 29.09.2019
6.0/6 Ocena ogólna Kantabrii

Pogoda w Kantabrii

Pogodę w Kantabrii kształtuje wilgotny klimat o oceanicznym charakterze. Lata trwają dość długo i są zazwyczaj ciepłe, a krótkie zimy przebiegają łagodnie. Pomiędzy czerwcem a lipcem temperatura w Kantabrii sięga zwykle ok. 23-27°C, a w najchłodniejszym styczniu spada do ok. 10°-12°C. Opady deszczu mogą pojawiać się w ciągu całego roku, ale nie są zwykle długie i obfite. Jesienią mogą jednak zrywać się porywiste wiatry.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon