Wczasy w Kantabrii - co musisz wiedzieć?

  • O Kantabrii
  • Opinie
  • Pogoda

Kantabria

Nad piękną Zatoką Biskajską na północy Hiszpanii roztacza się Kantabria. Rejon wyjątkowy, o niepowtarzalnym klimacie, który czaruje i przyrodą, i architekturą. Wspólnie z nami odkryjesz zarówno stolicę regionu Kantabria – Santander, jak i zapierające dech w piersiach jaskinie Altamira, piękne górskie panoramy i malownicze plaże nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego… jest się w czym zakochać!
Kantabria to pomysł dla tych, którzy lubią zwiedzać i odkrywać nie tylko miejsca z pierwszych stron przewodników i poszukują prawdziwego hiszpańskiego klimatu. Wybierz się tam wspólnie z nami – zarezerwuj swoją wycieczkę także na last minute!

Zobacz również oferty w innych regionach w Hiszpanii: Costa Almeria Costa Blanca Costa Brava Costa de la Luz Costa del Maresme Costa del Sol Costa Dorada Costa Tropical Fuerteventura Gran Canaria La Gomera La Palma Lanzarote Majorka Teneryfa oraz informacje o Hiszpanii.

Opinie o Kantabrii

Kantabrii
6.0 /6

Kantabria

Wybrane miejsca w programie do zwiedzania ciekawe i przez Przewodnika przekazane bardzo ciekawie. Pan Michał to bardzo dobry przewodnik, który uwielbia to co robi i ma bardzo obszerna wiedzę.
Dodał(a):
GRAZYNA DEMBNA, LUBLIN, 29.09.2019
6.0/6 Ocena ogólna Kantabrii

Pogoda w Kantabrii

Pogodę w Kantabrii kształtuje wilgotny klimat o oceanicznym charakterze. Lata trwają dość długo i są zazwyczaj ciepłe, a krótkie zimy przebiegają łagodnie. Pomiędzy czerwcem a lipcem temperatura w Kantabrii sięga zwykle ok. 23-27°C, a w najchłodniejszym styczniu spada do ok. 10°-12°C. Opady deszczu mogą pojawiać się w ciągu całego roku, ale nie są zwykle długie i obfite. Jesienią mogą jednak zrywać się porywiste wiatry.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów