Opinie o Hola Barcelona!
5.0/6
(41 opublikowanych opinii)
Zobacz szczegóły
Oceny szczegółowe
Intensywność programu
Pilot
Program wycieczki
Transport
Wyżywienie
Zakwaterowanie
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
1
Porażka na wstępie
Krzysztof, POPIELÓW 01.12.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 36-45 lat, samemuCała grupa została oszukana - w programie znajdowało się wnętrze kościoła Sagrada Familia, a tymczasem na wstępie dostaliśmy informację, że zwiedzimy ją tylko z zewnątrz. Nie przekonało nas tłumaczenie, że biuro z tego zrezygnowało, skoro w katalogu było wyraźnie napisane, że zwiedzamy także WNĘTRZE Sagrady Familii. Mimo iż trudno jest tam dostać bilety, biuro mogło powiadomić odpowiednie osoby, żeby załatwiły te bilety i to by się dało zrobić, a tymczasem biuro zaniedbało tę sprawę zupełnie!