Opinie klientów o Sphinx Aqua Park Beach Resort

4.3 /6
24 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
4.7
Pokój
4.5
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Dęblin 02.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Pobyt w Sphinx AquaPark od 7 do14.12.2023r

Przed wyjazdem do Hurgady czytałam opinie o tym hotelu, nie napawały mnie entuzjazmem. Doszłam do wniosku, że nie wolno zrażać się. Każdy z nas cieszy się i jest niezadowolony z innego powodu. Miałam rację. Mój pobyt był wspaniały. Miałam duży, piękny pokój. Piękny balkon, na którym piłam poranną kawę Ludzi, którzy dbali o komfort mojego pobytu. Bardzo smaczne jedzenie i cudowną pogodę .Dziękuje i gorąco polecam. Pozdrawiam Pana Rezydenta-wspanialy człowiek.

5.5/6

krzys340 26.07.2023

Hotel Sphinx

Hotel super wygląd , pokoje ładne , czysto , basen po środku , wyjście na Morze z plaża, lezakami , barem z napojamy gratis. Stołówka na śniadanie , obiad , kolację troche zatłoczona bar przeż Rosjan którzy nie umią zachować się . Okromnie ich \a dużo ...

5.0/6

Marcin, Tomaszów Maz. 07.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Super wrażenia z pierwszego pobytu w Egipcie

Spędziłem niedawno wakacje w Sphinx Aqua Park Beach Resort, zorganizowany przez biuro podróży Rainbow, i było to niezapomniane doświadczenie. Cały wyjazd był doskonale zorganizowany, a usługi biura Rainbow przerosły moje oczekiwania. Od momentu przybycia na lotnisko wszystko przebiegało sprawnie i bezproblemowo. Przewodnicy Rainbow byli bardzo pomocni i życzliwi, udzielając mi wszelkich potrzebnych informacji. Transfer do hotelu był szybki i wygodny, a po przyjeździe zostałem serdecznie przywitany. Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort zaoferował mi przestrony, czysty i komfortowy pokój z tarasem. Personel hotelu był uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Aqua Park dostarczył dużo zabawy, miałem go zaraz przy pokój. Jedzenie w hotelu było znakomite – różnorodność potraw i ich wysoka jakość zasługują na szczególne wyróżnienie. Śniadania, obiady i kolacje były zawsze świeże i smaczne, a możliwość spróbowania lokalnych specjałów była dodatkowym atutem. Plaża przy hotelu była czysta i dobrze utrzymana, a czysta woda zachęcała do kąpieli. Dodatkowo, dzięki Rainbow, miałem okazję skorzystać z wycieczki fakultatywnynej do Kairu. Cały wyjazd z Rainbow do Sphinx Aqua Park Beach Resort był rewelacyjny i spełnił wszystkie oczekiwania. Zdecydowanie polecam zarówno hotel, jak i usługi biura podróży Rainbow. Na pewno wrócę na kolejny wypoczynek!

5.0/6

Renata, Bielsko-Biala 31.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Odpoczynek

Plaza przy hotelu, pokoje czyste, obsluga mila, wyjatkowy - gala obiad swiateczny, imptezy dla dzieci.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem