Obiekt

Pokoje

W kilku budynkach hotelowych usytuowanych w zielonym ogrodzie znajduje się 75 przestronnie i komfortowo urządzonych pokoi 2-osobowych typu deluxe (brak możliwości dostawek). Pokoje wyposażone są w: łazienkę (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV Sat., bezpłatny sejf, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, minibar (konsumpcja za dodatkową opłatą; bezpłatnie butelka wody dziennie/pokój) oraz balkon (z widokiem na otoczenie hotelu).

Internet

Internet Wi-Fi na terenie hotelu płatny dodatkowo ok. 5 USD/godz.

Kategoria lokalna

***

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie (08:00-10:30) serwowane w formie bogatego bufetu oraz lunch (12:00-15:00) i obiadokolacja (19:00-23:00) serwowane do stolika (do wyboru z 3 pozycji menu) w restauracji głównej hotelu, a w godz. 11:00-23:00 w barze głównym dostępne kawa, herbata, lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe oraz przekąski (w godz. 11:00-19:00). Ponadto za dodatkową opłatą dania a’la carte w restauracji Caravela (konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc).

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi programu animacyjnego, ale bliskość rozrywek i atrakcji Calangute na pewno nie pozwoli się nudzić. Dla Gości dostępne są: siłownia, centrum fitness, tenis stołowy, pokój gier, plac zabaw dla dzieci. Ponadto za dodatkową opłatą bogata oferta zabiegów SPA oraz sauna, a na plaży szeroka oferta sportów wodnych.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza.

Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku niedopełnienia w/w formalności na czas, biuro nie będzie pośredniczyć w procedurze wizowej. Wówczas opłata za procedurę wizową zostanie zwrócona, zaś Klient będzie zobowiązany do wyrobienia wizy we własnym zakresie. Konieczne będzie także podpisanie nowej umowy bez usługi wizowania. Przypominamy, że w przypadku Indii nie ma możliwości wykupienia wizy na lotnisku, a brak wizy nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji.

Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do dwukrotnego przekroczenia granicy (wiza ważna 30 dni od daty pierwszego wjazdu do Indii, jeden pobyt nie może przekroczyć 30 dni). Istnieje możliwość dopłaty do wizy rocznej (wydawana na okres 365 dni, uprawnia do wielokrotnego przekroczenia granicy, przy czym jeden pobyt nie może przekroczyć 90 dni) – wysokość dopłaty wynosi 60zł/os.
O szczegóły związane z wizowaniem zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta, u którego dokonywałeś rezerwację. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Informujemy, że biuro podróży Rainbow Tours S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy wizowania do Indii Klientów, którzy na którekolwiek z poniższych pytań zawartych we wniosku wizowym odpowiedzą twierdząco:
1. Czy kiedykolwiek zostałeś aresztowany/skazany/skazany przez sąd jakiegokolwiek kraju?
2. Czy kiedykolwiek odmówiono Ci wjazdu do jakiegokolwiek kraju lub czy byłeś deportowany?
3. Czy kiedykolwiek zajmowałeś się handlem ludźmi/handlem narkotykami/wykorzystywaniem dzieci/przestępczością wobec kobiet/przestępstwem gospodarczym/oszustwem finansowym?
4. Czy kiedykolwiek byłeś zaangażowany w cyberprzestępczość/działalność terrorystyczną/sabotaż/szpiegostwo/ludobójstwo/morderstwo polityczne/inne akty przemocy?
5. Czy kiedykolwiek za pomocą jakichkolwiek środków wyraziłeś poglądy, które usprawiedliwiają lub gloryfikują przemoc terrorystyczną lub mogą zachęcać innych do aktów terrorystycznych lub innych poważnych przestępstw?
6. Czy ubiegałeś się o azyl (polityczny lub inny) w jakimkolwiek kraju?

Po ewentualnym wykryciu odpowiedzi twierdzącej na którekolwiek z w/w pytań, biuro niezwłocznie powiadomi opiekuna rezerwacji o zdjęciu procedury wizowej z rezerwacji i konieczności podpisania z Klientem nowej umowy bez usługi wizowania. Klient będzie wówczas zobowiązany do wyrobienia wizy we własnym zakresie. Przypominamy, że w przypadku Indii nie ma możliwości wykupienia wizy na lotnisku, a brak wizy nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot czarterowy PLL LOT (rejsy non stop) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa , opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu na Goa, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w opisach hoteli, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy indyjskiej, wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 21.12.2020 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

Inne

Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner  lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

INDIE - informacje ogólne

Wyloty z: Warszawy

Waluta
1 rupia indyjska INR dzieli się na 100 pajs. Aktualny przelicznik: 1 USD = 64 INR
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.

Czas
+ 3,5 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Elektryczność
220 V / 50 Hz standard angielsko - hinduski. W większości hoteli wtyczki są takie jak w Polsce.

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta Z Polski 00 91 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Szczepienia i zdrowie
Szczepienia nie są wymagane. Zaleca się szczepienia przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi. Malaria występuje miejscowo i okresowo. Należy pić wodę butelkowaną i nie spożywać drinków z lodem.

Pogoda, klimat i ubiór
Indie są 7 krajem na świecie pod względem powierzchni. Na tak ogromnym obszarze występuje duże zróżnicowanie typów klimatów. Wybrzeża są gorące i wilgotne. Interior kontynentalny i suchy. Północ kraju może być chłodna. Mogą zdarzyć się ciepłe deszcze tropikalne, dlatego sugerujemy zabranie parasoli lub cienkich kurtek przeciwdeszczowych. Do niektórych obiektów wstęp jest możliwy jedynie po zdjęciu butów. Nie należy wchodzić do świątyń z odkrytymi ramionami i kolanami, przydatne są chusty i ochraniacze na stopy.

Orientacyjne ceny
Woda 1l ok. 15 - 30 INR, Cola 0,5l ok. 40 INR, Piwo 0,6l ok. 60 - 150 INR.

Inne ważne informacje:

Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

 

 

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Indiach trwa od początku listopada do końca marca.

Goan Heritage

4.5/6 (6 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Goan Heritage
Galeria (15)
Goan Heritage
Goan Heritage
Goan Heritage
Goan Heritage

Atuty oferty

Niewielki, kameralny obiekt z wygodną opcją All Inclusive oraz w sąsiedztwie rozrywek i życia nocnego Calangute to idealne miejsce na wakacje we dwoje lub w gronie znajomych. Dodatkowo, świetna lokalizacja tuż przy pięknej plaży sprawią, że entuzjaści sportów wodnych i kąpieli słonecznych na pewno będą zadowoleni z wyboru tego hotelu!

Cena podstawowa obejmuje: przelot czarterowy PLL LOT (rejsy non stop) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa , opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu na Goa, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w opisach hoteli, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy indyjskiej, wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 21.12.2020 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

Położenie

Kameralny hotel położony w północnej części wybrzeża Goa, w popularnej turystycznej miejscowości Calangute, składający się z kilku willi usytuowanych z zielonym ogrodzie. W pobliżu obiektu znajdują się liczne restauracje, bary i sklepy. Do stolicy Goa, Panaji ok. 20 km, do Starego Goa ok. 20 km. Do międzynarodowego lotniska ok. 45 km.

Mapa

Plaża

Obiekt położony bezpośrednio przy jednej z najbardziej znanych plaż Goa – szerokiej, piaszczystej Calangute z łagodnym zejściem do morza. Brak serwisu plażowego. Leżaki i parasole udostępniane są przez lokalne bary na plaży – za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 h, kantor wymiany walut, eleganckie lobby, restauracja główna Caravela ze specjałami kuchni indyjskiej, bar Adega przy basenie. Na terenie obiektu znajduje się duży basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie ze słodką wodą oraz brodzikiem dla dzieci. Leżaki i parasole przy basenie dostępne bezpłatnie. Brak ręczników kąpielowych. Ponadto parking, a za dodatkową opłatą: sklep z pamiątkami, kącik internetowy, pralnia, lekarz, apteka.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Opinie o Goan Heritage

4.5 / 6(6 opinii)
Atrakcje dla dzieci
2.0
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.8
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.7
Sport i rozrywka
2.8
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Włodzimierz, Warszawa 27.01.2020

Wypoczynek na rajskiej plaży

Hotel Goan Heritage będziemy wspominać bardzo miło. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, co nie jest bynajmniej regułą na Goa, a co zapewnia pewną izolację od ruchliwych i hałaśliwych miejscowości. Hotel nieduży, kameralny, z dobrze i czysto utrzymanym basenem. Obsługa bardzo się stara o czystość i porzadek. Kuchnia smaczna i obfita.Hotel ma trzy gwiazdki, ale moim zdaniem zasługuje na cztery. Na koniec wspaniała plaża , piasek jak nad Bałtykiem, szeroka i ciągnąca się na wiele kilometrów.

6.0/6

Krzysztof z Elą 29.02.2020

Miłe zaskoczenie jak na Hotel 3 gwiazdkowy !!!

Wybierając Hotel na wypoczynek po części objazdowej najważniejszym kryterium była bliskość plaży !!! Wybór nasz padł na Hotel Goa Heritage i był to strzał w 10 a nawet 11 ;-) ;-) ;-) Mały ale klimatyczny hotel z miłą obsługa, zawsze uśmiechnięci ludzie którzy tam pracują !!! zaskoczeniem było, że tylko my Polacy w ilości 6 osób mieliśmy opcję All inclusive - specjalnie dla nas czekano aż przyjdziemy na obiad lub kolację i na świeżo przygotowywano wszystkie bardzo smaczne potrawy oraz desery w takiej dużej ilości, że nie byliśmy w stanie ich przejeść ;-) ;-) Drinki podawano w szkle mimo, że bar był przy samym basenie !!! Do plaży było całe 80 metrów gdzie bez problemów można było znaleźć leżaki należące do tam działających Barów i zaskoczeniem były niskie ceny: np. za 2 drinki whisky z colą płaciliśmy całe 10 złotych a za piwo Kingfisher "aż" 3.50 zł co w porównaniu z cenami piwa na Rynku w naszym Rzeszowie 10 - 15 zł było śmiesznie niską ceną. Gdybyśmy jeszcze kiedyś wybierali się na wypoczynek na Goa na pewno ponownie wybierzemy ten Hotel !!!
Pokaż więcej opinii (4)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem