Opinie klientów o Izrael i Jordania

5.2 /6
484 
opinie
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.0/6

MARIUSZ, Tarnów 11.02.2020

Jordania/ Izrael

Program dobry. Pilot kiepski. Przewodnik w Jordanii sympatyczny ale nie mówiący po Polsku. Hotele bezgwiazdkowe, brudne z czasów powojennych. Jedzenie beznadziejne. Czyli płacisz 2 razy tyle niż warte. Szukaj innego biura !!!

2.0/6

BEATA TAMARA, WARSZAWA 23.09.2017

Totalna porażka

Pierwsza noc w Hotelu w Betlejem totalny cios dla wszystkich. Brudny, śmierdzący hotel. Zamiast szwedzkiego stołu dostalismy porcję czegoś bliżej nieokreślonego w styropianie. Cały hotel cuchnie papierosami, w łazienkach widoczny grzyb na wannie i kafelkach, zacieki na sufitach. Zaraz na początku nam powiedziano że do żadnych posilków wieczornych nie są wliczone napoje więc to płatne we własnym zakresie. Nic, nawet wody i kazdy musi sam sobie kupować. Przyjazd do Jordanii i zmiana autobusu na cuchnący i brudny autobus. Musieliśmy rozpylać perfumy aby zabic zapach stęchłego potu. Hotel w Amanie trochę ale nadal bardzo niski standart. Nasze śniadanie nikt nie mógł zjeść, to było coś strasznego. Woda do picia śmierdząca, nikt jej nie mógl pić. Zaraz potem jazda śmierdzącym autobusem. Obowiązkowy przewodnik Jordański mówił tak słabo po polsku że praktycznie za niego wszystko mówił nasz polski przewodnik. Powrót do Izraela i hotel o nazwie Eden z piekła rodem. Brud, okropne jedzenie, śmierdzi, woda z toalet wylewa się na podlogę. Nie da się siedzieć w pokoju. Jedzenie to świństwo a picie nie do wypicia. Takiego hotelu to nie ma w żadnym cywilizowanym świecie. Jestśmy teraz w hotelu Eden w Tyberiadzie (Tiberiada) siedzimy na dole koło recepcji bo strach wracać do pokoju. Ciąg dalszy nastapi. Załaciliśmy na dwie osoby 7,200 zł plus musieliśmy dopłacić 810 $ na miejscu. Całość na tydzień na dwie osoby około 2,800 $ . Tyle zapłaciliśmy za tydzień z obrzydliwym wyżywieniem, śmierdzącymi hotelami i brudnymi autobusami. . Za te pieniądze jadąc samemu mielibyśmy super hotele, wyżywienie , prywatnych przewodników i samochód. To prtzecież 400$ na dzien na dwie osoby. O pilocie napiszę póżniej oraz o innych przygodach które nas spotkały.

1.0/6

Jola 28.04.2023

Zaskoczenie

Pierwszy dzień pobytu i totalne zaskoczenie _okazuje się że na miejscu do ceny wycieczki muszę dopłacić ok 500 dolarów od osoby, czego kompletnie nie ma w ofercie a na umowie okazuje się że owszem, jak zwykle w takich przypadkach drobnym drukiem. Koszt pobytu okazuje się o ponad 2000 wyższy niż biuro podaje w ofercie. Świadomie nie zdecydowałabym się na tak drogi wyjazd.. Spróbuję o tym nie myśleć przez resztę pobytu.

0.5/6

Małgorzata 20.12.2016

Ostatnia podróż z Rainbow

Bardzo źłe zorganizowana wycieczka. Ogromna grupa. Fatalny stan techniczny autokaru. Złe warunki pobytowe i wyżywienie w hotelach w Izraelu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem