Japonia - Haiku o wschodzącym słońcu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.0 /6 ( 2 opinii )
Tokio - tradycja i nowoczesność • Wulkan Fuji i dolina Owakudani • klimatyczne Nikko • Złota Kanazawa i Takayama • ceremonia parzenia herbaty w Kioto • futurystyczna Osaka

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot samolotem rejsowym do Tokio (bez przesiadki).

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo-celna. Przejazd do hotelu w okolicach Tokio i zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin.
Wizy
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym bez przesiadki na trasie Warszawa-Tokio-Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy szybkimi pociągami wg programu, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 33000 jenów, płatne pilotowi na miejscu w walucie lokalnej jako obowiązkowy pakiet), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/japonia-haiku-o-wschodzacym-sloncu/zakwaterowanie-jas
Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.

Dodaj opinię

5.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Japonii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon