Opinie klientów o Hotel Torre Ruffa Robinson

5.3 /6
50 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.6
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Łucja, --- 22.09.2021

Wspaniały wypoczynek w Torre Ruffa Robinson

Pobyt w tym hotelu to naprawdę udany wypoczynek. Warunki zakwaterowania na wysokim poziomie, Wyżywienie bardzo urozmaicone , oczywiście śniadania typowo włoskie ale akurat takie lubię. Piękne otoczenie -te wspaniałe egzotyczne rośliny! Plaża bardzo blisko , dodatkowo możliwość korzystania z rowerów wodnych oraz kajaków. Woda ciepła i krystalicznie czysta. Polecam wypoczynek w TorrevRuffa Robinson. Dodatkowo warto skorzystać z wycieczek fakultatywnych.

6.0/6

Anna, Bytom 13.08.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

Rodzinny wypoczynek w kalabryjskim klimacie

Świetny wybór na rodzinny 2-tygodniowy pobyt. Idealne miejsce na spokojny, bezpieczny i wesoły wypoczynek. Dobra baza wypadowa, aby odwiedzić Taorminę, wyspy Liparyjskie czy kalabryjską Tropea. Obsługa, wyżywienie, animatorzy - same plusy! Idealna relacja jakości do ceny.

6.0/6

Anna 23.09.2017
Termin pobytu: maj 2018

Super odpoczynek

Hotel kameralny, idealny na wypoczynek( totalne lenistwo). Obsługa w restauracji rewelacyjna !!! Wszyscy mili,uśmiechnięci. Jedzenie bardzo dobre, zwłaszcza dla osób lubiących kuchnię śródziemnomorską. Polecamy wycieczkę fakultatywną- rejs na wyspy liparyjskie. Super oferta - rejs na Stromboli nocą. Szkoda, że w ofercie biura nie ma wycieczki na Stromboli w połączeniu z trekkingiem w pobliże krateru. Myślę, że jest to warto byłoby zamieścić w swojej ofercie. Już dwie osoby byłyby chętne :-)

6.0/6

Magdalena 23.07.2018

Wakacje pod słońcem Kalabrii

Hotel robi bardzo dobre wrażenie, jest w postaci wioski, czyli domków na całym terenie ośrodka. Egzotyczna roślinność jest cudownie urozmaicona i cieszy oko. Jedzenie wspaniałe, obiadokolacja w formie bufetu, śniadania również. Pyszny chleb! Kilka rodzajów kawy. Do obiadokolacji zawsze jakieś pyszne słodkości. Do sklepu ok. 1 km, owszem pod górkę, ale są to uroki tego miejsca. Stacja kolejowa ok. 2 km. Bilet do Tropei można kupić w pociągu. Można nawet udać się pieszo do Capo Vaticano (ok. 50 minut jezdnią), skąd można wrócić do ośrodka malowniczymi plażami. Widoki na Capo zapierają dech w piersiach. Plaża hotelowa kamienista, ale leżaków i parasoli zawsze pod dostatkiem. Kąpać się można na każdej innej plaży kilkadziesiąt metrów od ośrodka. Morze ma piękny turkusowy kolor. Muszę jeszce dodać komentarz dotyczący animacji. Choć po włosku, a może właśnie dlatego ,była to wysokiej klasy artystyczna oprawa. Młodzi ludzie o wielu talentach. Oglądało się to wspaniale. To były niezapomniane wakacje.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem