Opinie klientów o Kenijskie Trio

4.5 /6
opinie
Intensywność programu
5.0
Obsługa hotelowa
4.0
Pilot
5.3
Plaża
5.0
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.6
Rezydent
3.5
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.0
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Robakowo 29.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

super wycieczka

wyjazd super, dużo można zobaczyć na safarii, rewelacja że mogliśmy spać 3 noce w lodge-robi wrażenie, hotel docelowy luksusowy

6.0/6

Krzysztof, Warszawa 01.02.2020

Przygoda na równiku

Program bardzo urozmaicony, pokoje w lodg'ach na przyzwoitym poziomie. Tylko fakultet "Wioska Masajów" albo powinien być w cenie wycieczki, albo zostać wykreślony z programu. Osoby, które nie były w wiosce musiały czekać na postoju, zamiast zostać odwiezione do hotelu. Jeden pilot na pięć samochodów w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdził. Całą "robotę" wykonał z sercem i zaangażowaniem miejscowy kierowca - Samuel :)

6.0/6

And 06.02.2017
Termin pobytu: luty 2017

Kenia wow

Fantastyczna wycieczka, idealne połączenie wypoczynku i safari. Hotel baobab beach w części pobytowej spełnił Nasze oczekiwania, odrazu przestroga dla wybierających Mombasa beach, spędzone kilka godzin przed wylotem wystarczyło, aby stwierdzić, ze to miejsce dla mało wymagających.. Bardzo dobra organizacja, safari mimo wczesnej pory wstawania5-6 rano daje ogromne zasoby adrenaliny i emocji dodatkowo lodgie w parkach narodowych Kenii potęgują pozytywne emocje i jeszcze bardziej oddają klimat safari. Na Nas piorunujące wrażenie zrobiła wioska masajska oraz krajobraz tej codziennej biednej Kenii

6.0/6

Krzysztof, Gryfice 05.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Kenijskie trio

Wszystko ok. Wycieczka spelnila moje oczekiwania. Organizacja perfekcyjna. Rezydentka pani Magda kompetentna i z dużą wiedzą o Keni.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem